4 tipy, jak na stěhování oblečení

Stěhování v Praze

Jestli nás na stěhování něco nebaví, je to většinou nutnost složit a následně žehlit všechny oděvy. To ale nemusíte dělat, když se mrknete na lepší způsoby, jak na to. 

Žádná zmuchlanina na poslední chvíli

Stěhování je součást života, kterou potřebujeme zvládnout co nejrychleji a co nejpříjemněji. Mezitím, kdy si zařizujete výpověď nájemní smlouvy a ukončujete dodávky internetu, elektřiny, ale také se odhlašujete z povinnosti platit za popelnice, už můžete mít sbaleny sezónní věci. Stěhování v Praze vám sice pomůže přestěhovat vše potřebné, zabalit se ale musíte sami. Jak na oblečení? 

Vytřiďte své oděvy

Jako první je potřeba se velmi kritickým okem podívat na všechny své oděvy. Skutečně si do nového domova budete brát kalhoty a trika, do kterých se již dávno nevejdete? Opravdu je nutné ve skříni skladovat starý pásek, který již dávno nesedí? A co oděvy, které již dávno vyšly z módy? To přeci vůbec nepotřebujete. Vytřiďte oděvy, prodejte je a darujte. 

Sezónní oděvy? Hotovo!

Nyní se pustíme do balení sezónního oblečení, které jste měli ve skříni uložené. Vložte jej do stěhovacích krabic a označte je viditelně fixem. Vždy napište, co tam je a kam to patří. Například „ZIMNÍ BUNDY“ „DĚTSKÝ POKOJ“. 

Stěhovací krabice na týden stěhování

Vyčleňte si krabici, kterou opět dobře označíte. Do té vložte oděvy, které budete potřebovat na týden, ve kterém se budete stěhovat. Nesmí zde chybět věci, ve kterých budete moci například vytírat podlahu. Krabici opět označte. 

Balíme věci na věšáku

Věšáky i s oděvy sundejte ze šatní skříně. Vždy čtyři až pět věšáků k sobě upevněte gumičkou na vlasy. Následně použijte velký sáček na odpady, v jehož dně utvoříte díru. Tou prostrčte věšák. Oděvy skryjte do pytle. Tradá! Můžete se pohodlně stěhovat. 

Nezapomeňte drobné předměty skladovat zvlášť. Všechny doplňky patří do samostatné krabice, aby nepoškodily oděvy.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *