Aby vás domovské právo nezruinovalo

Pojištění vlastního bydlení

Být majitelem nemovitosti je radost, ale také starost. Zejména jedná-li se o rodinný dům nebo byt, který je standardně využíván k trvalému bydlení, má majitel spoustu povinností. Jednou z nich je placení energií, komunálních služeb a nezbytných servisů, revizí a rekonstrukcí. Když se k tomu ještě přidá nějaká škoda či havárie, je to pěkné nadělení.

Lapálie na majetku šetrně řeší pojištění majetku. Pojištění vlastního bydlení je sice nepovinné, ale v okamžiku, kdy dojde ke škodnímu plnění, jej každý majitel rád využije. Bezpečný domov plus ochrání každého před nepřízní osudu, vrtochy počasí, zloději i vandaly. Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti. Pojistit lze rodinný dům (či rekreační stavbu) až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž nebo dílnu) a světe div se, pojistka se vztahuje i na bazény a vířivé vany.

Dvě mouchy jednou ranou

Limit finančního plnění je až do 10 milionů korun, což je suma, kterou lze při uplatnění škody čerpat jako pojištění budov a bytů, stejně jako vybavení domácností. Výše pojistného se vypočítá podle metrů čtverečních obytné plochy. Není nad to sjednat pojištění online. Smlouva bude platit již od následujícího dne a její trvání bude na dobu neurčitou. Budete tak krytí pro případ, že by se něco přihodilo náhle. Pojistné bude vždy placeno běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí.

sjednat pojištění online

K pojištění majetku získáte navíc zdarma pojištění občanské odpovědnosti, s možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu. Tato pojistka má celosvětovou platnost a vztahuje se na celou rodinu. Pořiďte si Bezpečný domov plus od ERGO a „zabijte dvě mouchy jednou ranou“.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *