Braňte váš majetek prostřednictvím výhodného pojištění!

pojištění domácnosti

Od ledna do srpna letošního roku musela Policie ČR řešit celkem 5497 případů vloupání do rekreačních objektů, rodinných domů a bytů. Pojišťovny zase řešily tisíce případů, kdy lidem přírodní živly poničily majetek. I vy si konečně uvědomte, že je vaše bydlení v permanentním ohrožení. Proti zlodějům, vandalům, přírodním živlům i proti dalším událostem vás ochrání řádné pojištění bydlení. Nabízí se hned 3 varianty.

Pojištění nemovitosti pro každého 

První variantou je pojištění nemovitosti. Lze ho sjednat pro rodinný dům, byt i rekreační objekt. Vztahuje se výhradně na škody na věcech nemovitých. Do pojistného krytí je v případě rodinných domů zahrnuto i vybavení zahrady, např. septik, studna, plot, rostliny a další.

Domácnost jako bonus?

Druhou variantou je pojištění domácnosti. To vám kompenzuje škody, které vzniknou na věcech movitých. Vztahuje se například i na krádeže cenností a peněz. Pojistné plnění je mnohdy ošemetné. Zejména při krádeži je nutné prokázat, že byla vaše domácnost řádně zabezpečena. Více se o této pojistce dozvíte zdePojištění nemovitosti

Výhodná kombinace 

Do třetice je tu pojištění majetku. Je kombinací obou předchozích, pokrývá škody, které vzniknou na věcech movitých i nemovitých. Právě díky jeho širokému rozsahu se stalo nejoblíbenější variantou.

Levněji přes internet 

Jestliže pojištění ještě nemáte, jeho zřízení neodkládejte. Půjdete-li na to chytře, budete platit málo za velmi výhodnou pojistku. Jak to zařídit? Podívejte se na pojištění Bezpečný domov. Ochrání vás při škodách na věcech movitých i nemovitých a co je důležité – sjednáte ho pohodlně online. Budete k tomu potřebovat znát jen velikost obytné plochy a hodnotu, na kterou pojistku sjednáte. Je žádoucí cenu majetku posoudit co možná nejpřesněji, abyste platili jen tolik, kolik je nutné. Zřízení online je otázkou několika minut. Těšit se můžete i na výhodný bonus s podobě pojištění odpovědnosti do 3 000 000 Kč zdarma.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *