Bydlení na Žižkově znamená velkou příležitost nejen pro mladé

Byty v Praze na Žižkově

Město, které snese přísné západoevropské standardy, je u nás jen jedno. V Praze najdete vše, co potřebujete k pohodlnému životu a žít právě zde je pro mnohé mladší ročníky doslova až splněným snem. Kdo by nechtěl začít kariéru tam, kde slunce nikdy nezapadá, že? Navíc, když se přidají i možnosti kultury a zábavy, kterými neoplývá žádné další české město, je rozhodnuto. Praha je symbolem, teď už si jen vybrat lokalitu, díky níž začneme stěhování už brzy řešit.

Třetí z pražských čtvrtí je plná zeleně

Všude jen beton a smog? Ne, čekají na vás příjemné zelené plochy. Prodej bytů na Praze 3 je v plném proudu a nabídne zázemí tam, kde jsou v okolí rozhlehlé parky – přitom cesta na autobus nebo metro bude jen o minutách, tedy žádné dlouhé zdržení s komplikovanými přestupy. 

Totéž platí o dětech a jejich škole nebo zájmových kroužcích, snadná a ničím nekomplikovaná cesta, často bez nutnosti použít MHD, půjde obvykle jen o poměrně krátkou procházku. Podobně jako když se vydáte na nedaleký Vítkov

Prodej bytů na Praze 3

Centrum Prahy bude na dosah ruky

Dlouhé cesty za prací nebo nákupy jistě nikoho netěší, ale tady bude situace úplně jiná. Když máte veškeré možnosti přímo v místě bydliště, vyrazíte jen na dovolenou nebo víkendové výlety a současně nebude nutné řešit autoservis nebo lékárnu v jiné čtvrti. Byty v Praze na Žižkově totiž nabídnou velmi strategickou polohu, do parků i za zábavou to tak budete mít doslova jen pár kroků. 

Sportoviště, školka, různé obchody, veškerá občanská vybavenost bude v této lokalitě skutečně na výbornou. Žižkov v budoucnu plánuje velkou přestavbu, která nabídne další řadu atraktivních pracovních příležitostí. Praha je ale sama o sobě lákadlem, že? Tak proč nebýt u toho? Dveře jsou otevřené, ať už pocházíte z kteréhokoliv regionu.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *