Bydlení v Praze má mnoho výhod

bydlení v Praze

Život v hlavním městě má mnoho výhod. Ten, kdo má v Praze byt a také zaměstnání, může využívat ve volném čase nesčetných možností, které tato metropole nabízí. Jednak už samotné bydlení ve městě, které oplývá spoustou historických pamětihodností, za kterými jezdí turisté z celé republiky i z ciziny, musí naplňovat každého obyvatele hrdostí.

Rovněž skvělé příležitosti ke sportovnímu a kulturnímu vyžití jsou lákadlem, kterému málokdo odolá. Bydlení v Praze má samozřejmě mnoho podob. V samotném centru je mnoho starších domů a bytů nově zrekonstruováno a vybaveno moderním zařízením. Pokud někdo chodí rád do divadel, do kina či za jinou zábavou je bydlení uprostřed velkoměsta pro něj ideální. Ovšem ani obyvatelé sídlišť a okrajových částí Prahy nejsou o tyto příležitosti ošizeni. Dobře fungující městská hromadná doprava a zvláště stále se rozšiřující metro umožňuje rychlé spojení pražských čtvrtí s centrem.

V současnosti se trendem bydlet na venkově, takže se stále rozšiřuje okruh satelitních městeček, odkud jejich obyvatelé do Prahy dojíždějí. Stále více je ovšem těch, kteří chtějí mít zároveň i své zázemí v centru, a proto využívají nabídky bytů na prodej v Praze. V bytě pak přespávají během týdne, nebo jej využívají jejich děti studující na vysokých školách.

Bydlení od developera Sekyra Group

Pokud chcete bydlet v Praze, obraťte se na služby developera Sekyra Group, a.s., jehož hlavní náplní v podnikatelské činnosti jsou realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Kromě podnikatelských subjektů i fyzických osob využívají jejích služeb především klienti z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních investorů. Velký zájem je také o koupi či nájem jednotlivých bytových jednotek.
Prodej bytů Praha

Společnost Sekyra Group působí na českém realitním trhu již 18 let a za tuto dobu realizovala celou řadu projektů pro rezidenční i komerční využití. Mnoho informací o realizovaných i plánovaných projektech najdete na webu www.sekyragroup.cz. V samotném centru Prahy nabízí luxusní byty, novostavby pro rodiny s dětmi i nízkoenergetické bydlení v přírodě za městem. Společnost umí uspokojit jak náročné klienty s jasnou představou, tak běžné zájemce o první bydlení.

Za všechny úspěšné stavby, které společnost vybudovala, lze jmenovat například sídla České spořitelny, Nestlé, T-mobile nebo Národní technickou knihovnu. Rovněž postavila nebo zrekonstruovala kolem sedmi tisíc bytů.

sekyra groupZároveň se zabývá i budoucností a kromě prodeje bytů připravuje i nové developerské projekty v Praze, které budou realizovány v nejbližších letech v lokalitách Smíchov City, Žižkov City nebo Rohan City.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *