Co byste měli vědět, než si pořídíte bydlení v pražské novostavbě?

Prodej bytů Praha

Říkáte si, že žít celý život v pronajatém bytě není nic pro vás? Pak na nic nečekejte a najděte si bydlení, ve kterém se budete konečně cítit jako doma. No, a pokud se vám líbí nové developerské projekty v Praze, nepřestávejte číst – prozradíme vám pár základních doporučení, kterými byste se měli při výběru konkrétní adresy řídit.

Není všechno zlato, co se třpytí a o nových bytech to platí dvojnásob. Na jedné straně stojí velmi kvalitní byty Praha od renomovaných developerů a na druhé straně byty, které vypadají dobře jen na první pohled. Nechcete-li se spálit, zaměřte se na následující kritéria.

Občanská vybavenost

Toužíte po bydlení „na konci světa“? I v Praze najdete taková místa. Ale je to skutečně to, co chcete? Představte si, že v bezprostředním okolí svého bydliště nemáte supermarket, lékaře, školku či jiné služby, které využíváte každý den. Právě proto patří občanská vybavenost k nejdůležitějším kritériím. A nenechte se developerem uchlácholit, že se situace „brzy zlepší“ – pokud výstavba infrastruktury nezačala, nic není jisté. Raději si vyberte byt v jiné lokalitě.

byty Praha


V okolí oblíbeného projektu Malý háj je skvělá občanská vybavenost

Dopravní dostupnost

Budete pravidelně překonávat větší vzdálenosti do ostatních městských částí? Anebo dojíždět do zaměstnání za Prahu? Pak se přesvědčte o tom, že z místa vašeho budoucího bydliště jezdí dostatek spojů. A pozor – dopravní dostupnost nepodceňujte ani v případě, že máte automobil. Cestování autem po Praze může být příliš zdlouhavé a někdy je lepší využít MHD.

Normální cena

Některé nové byty jsou tak levné, až je to podezřelé. A pak jsou projekty, jako byty v Praze 10 – developerský projekt Malý Háj od FINEPu. Renomovaný developer staví vysoce kvalitní byty, a proto s cenou nemůže příliš hýbat jako firmy, které šidí na materiálech a technologiích.

byty v Praze 10

Máte v tom jasno? A teď si jen vybrat bydlení, ze kterého budete mít radost. Prodej bytů Praha najdete na stránkách renomovaného developera – www.finep.cz.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *