Dámská a pánská pyžama

Pánská pyžama

Jak si kdo ustele, tak si i lehne. To je všeobecná pravda. Kvalita spánku záleží na mnoha okolnostech. Na tom, na jaké posteli a matraci spíte, či jak dlouho váš spánek trvá. Ke spánkové pohodě přispívá ovšem také volba vhodného spacího oblečení – pyžama.

Jak vypadá kvalitní pyžamo?

I když se najdou jedinci, kteří raději spí zcela prosti jakéhokoliv oblečení, tak v pohodlném pyžamu se spí velmi dobře. Mělo by být hlavně vzdušné a volnějšího střihu, který vás nikde nebude stahovat a škrtit. Tělo si má po náročném dni odpočinout, a k tomu pochopitelně potřebuje být vhodně oblečené. Vybírejte proto materiál pyžama s ohledem na pohodový spánek. To vám dopřeje hlavně bavlna, která je prodyšná a příjemně se nosí. Nikde neškrábe, je vhodná také pro ty, kteří trpí některou formou atopického ekzému.

Dámská pyžama

Nemusíte mít obavu, že byste v nočním oděvu nevypadala dobře. Současná doba nabízí spoustu variant dámské oblečení na noc, takže můžete vybírat z pestré nabídky. Dámská pyžama se vyrábějí v různých barvách i střizích. Máte ráda raději krátké kalhoty a k tomu tričko? Není problém si takové pyžamo pořídit. Bývá vám v noci chladno, a raději proto volíte dlouhou noční košili? Opět máte na výběr dostatečné množství rozličných vzorů, a to hned v několika velikostech. Není problém najít ani nadměrné pyžamo nebo noční košili pro nastávající maminky.

Pánská pyžama

Ani výběr nočního oblečení pro pány nezaostává. Moderní muž určitě sáhne po veselé noční košili v pestrých barvách. Ten tradičně zaměřený raději možná vybere klasické krátké kalhoty a k tomu barevně odpovídající tričko. Pánská pyžama respektují současné módní trendy, aby uspokojila nároky každého zákazníka. Na chladnější noci je určené pánské pyžamo s dlouhými rukávy i nohavicemi. Je vhodné hlavně na zimu a jeho výhodou je 100% stálobarevná bavlna, z níž je vyrobené. Ostatně takové pyžamo se hodí i pro denní nošení.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *