Dejte svému prostoru nové barvy!

balakryl

Nenabádáme vás, abyste šli a přemalovali si kompletně své interiéry. Jen se snažíme podpořit vaši fantazii. Zajímavé barevné doplňky vždy oživí jakoukoliv místnost a také venku dokáží vykouzlit pěkné prostředí. Jen jsou k tomu zapotřebí vhodné barvy.

Starý nábytek s novou barvou opět září

Nábytek, který toho už hodně zažil, můžete buď vyhodit nebo mu dodat nový šmrnc pomocí zajímavé barvy. Navíc získá punc jedinečnosti, neboť takový „designový kousek“ nikdo jiný světě určitě mít nebude. Jakou barvu vybrat? Jakou chcete! Tedy, co se odstínu týče. Pokud zvolíte ekologické barvy Balakryl UNI, namíchají vám v jakémkoliv tónovacím centru barvu přesně podle vašich představ.

Barakryl je univerzální barva, kterou můžete použít jak na kov, tak na dřevo. Vyniká skvělými krycími vlastnostmi, takže jedna až dvě vrstvy bohatě postačí a zakryjí to, co nemá být viděno. Díky tomu staré věci (a nejen nábytek) mohou opět působit jako nové!

Matný nebo saténový povrch? Záleží na vás!

V dnešní době neexistuje barva jen s jedním povrchem. Nabízí se jejich matná nebo naopak lesklá varianta. Nádherně vypadají i barvy se saténovým povrchem. Těmi získá jakýkoliv předmět nebo plocha opravdu elegantní nádech.

Bílá značí minimalismus, syté barvy radost

Bílá barva snad nikdy nevyjde z módy. Využívají ji designéři i bytoví architekti. Působí čistě, jemně a moderně. Stačí přemalovat pár doplňků, které se vám třeba již moc nelíbí, bílou barvou. Sami budete překvapeni, jak se jako mávnutím kouzelného proutku mohou změnit v objekty budící pozornost – samozřejmě v tom pozitivním duchu!

Místnost, kde se fantazii meze nekladou, je dětský pokoj. Nechte děti, aby si vybraly barvu, která se jim líbí. A pokud jsou ještě na rozhodování příliš malé, jistě si s tím i vy sami snadno poradíte. Rozveselte barvami dětský pokojík a radostí budou svítit i oči vašich dětí!

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *