Hledáte bydlení v Praze? Rezidence Hadovitá vás jistě zaujme!

byty na prodej v Michli

Rozhodli jste se, že se přestěhujete do hlavního města? Nebo už v Praze bydlíte, ale chcete modernější, pohodlnější a elegantnější bydlení? V takovém případě si stačí vybrat z nově realizovaných pražských developerských projektů. Těch každý rok vznikají desítky. Nejčastější jsou projekty bytových domů, ale nechybí ani rodinné domy nebo vily. Když už se poohlížíte po novém bydlení, hledejte i projekty, které zatím nestojí, ale jsou jen ve fázi plánování a v začátcích výstavby. Třeba právě takový projekt vám bude nejvíce vyhovovat. 

Takovým projektem je i Rezidence Hadovitá

Konkrétním příkladem nově vznikajícího developerského projektu, který je zatím ve fázi začátku výstavby, je i Rezidence Hadovitá. A na tento projekt se rozhodně vyplatí počkat. Jedná se o projekt v městské části Prahy 4, konkrétně na Michelských stráních. A právě tato zvolená lokalita je jednou z hlavních předností projektu.

Rezidence Hadovitá

Unikátní bydlení ve svažitém terénu

Michelské stráně nejsou rovnou plochou, ale svažitým terénem. Právě proto je velmi složité zde stavět domy. Byty Praha 4 v projektu Rezidence Hadovitá vzniknou ve třech vzájemně propojených budovách. Všechny budovy budou postavené s originální členitostí tak, aby jejich vzhled dokonale zapadal do svažitého terénu. Kromě vnějšího vzhledu stavby je unikátní také dispoziční řešení bytů. Byty jsou nabízeny v dispozicích 2+kk až po4+kk s maximálním důrazem na komfort, eleganci a využití každé části interiéru.

Byty Praha 4

Praha 4 jako ideální lokalita

Jen málokterá městská část se může chlubit lepšími podmínkami k bydlení, jako právě Praha 4. Ta totiž disponuje kompletní občanskou vybaveností, na dosah ruky máte obchody, lékaře, fit centra, sportoviště, školy i další. Z Michle je dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy i z města ven a to jak vlastním autem, tak MHD. I proto lze předpokládat, že o byty na prodej v Michli bude velký zájem. Detailní informace o městské části Praha 4 najdete zde.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *