Jak jsme našli řemeslníky na ePoptávka.cz

zkušenosti s ePoptávka

Rekonstrukce bytového jádra je úkonem, do kterého se nikdy nikomu nechce. Jde finančně i časově náročná, na druhou stranu stojí za to. Proto jsme se i my rozhodli, že se do ní konečně pustíme. Neměli jsme konkrétní představu, chtěli jsme se poradit s odborníkem. Jenže kde tyto odborníky hledat?

Ve svém okolí jsme neměli nikoho, kdo by měl zkušenosti s rekonstrukcí bytového jádra a mohl nám doporučit spolehlivou firmu. Chtěli jsme oslovit několik společností a rozhodnout se podle finanční nabídky, na druhou stranu nám přišlo zdlouhavé kontaktovat několik společností zvlášť. To byl důvod, proč jsme nakonec skončili na portálu ePoptávka.cz.

Zadejte poptávku, a pak si jen prostudujte nabídky

Portál ePoptávka.cz je tržištěm, kde se setkávají klienti s firmami. Klienti poptávají služby, firmy jim je nabízí. Pro klienty je registrace a používání systému zcela zdarma, takže neexistuje jediný důvod, proč byste to neměli zkusit. Popíšete, o co máte zájem, a pak už si jen vyberete z došlých nabídek, jako jsme si vybrali my.

Systém je nezávazný

Pokud se vám žádná z nabídek nebude líbit, nemusíte přijmout ani jednu. Vše je pouze na vás, nic neplatíte, můžete se jen porozhlédnout, jestli najdete, co hledáte. Pokud však poptáváte stavební služby, věříme, že najdete. Ačkoliv je portál ePoptávka.cz zaměřený na různá odvětví, nejvíce nabídek a poptávek je právě z oboru stavebnictví.

Zadání poptávky není v žádném případě nijak složité. Prostě popíšete, o jaké služby máte zájem a pak pár hodin počkáte. První nabídky začnou chodit opravdu rychle, ovšem nepřijímejte hned tu první, co vám přijde. Využijte možnosti porovnání ceny i kvality služeb. Co se týče cen, ePoptávka uvádí, že uspoříte až 30 % původní ceny. Věřím tomu, i nám chodily levné nabídky, my jsme však hledali dobrý poměr cena-kvalita.

Přečtěte si další zkušenosti s ePoptávka a vyzkoušejte systém také. Nezávazně a zdarma.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *