Jak si poradit s koupí kancelářské židle

chair-452192_1280

Kvalita kancelářské židle má přímý vliv na váš pracovní výkon. Jejímu výběru proto musíte věnovat pozornost a dát si pozor hned na několik důležitých aspektů. V tomto článku se dozvíte, jak poznat kvalitní kancelářskou židli a nabídneme vám tip na obchod, kde se dají skutečně kvalitní židle koupit za výhodné ceny.

Hlavní kritéria výběru kancelářské židle

Nejdříve musíte přesně identifikovat vaše potřeby. Pokud při práci sedíte celou pracovní dobu, musíte se poohlédnout po prvotřídní kvalitě. Jestliže sezením trávíte jen několik minut, nemusíte být při výběru nároční. Bohatě postačí úplně obyčejná kancelářská židle.

Při výběru se zaměřte na:

  1. podvozek – měl by být stabilní a odolný. Oblíbené jsou židle na kolečkách. Je lepší, pokud mají kolečka brzdy. Podvozek musí umožňovat pohyb židle do všech stran.
  2. sedák – musí být dostatečně široký. V ideální případě by měl být anatomicky tvarovaný. Ze sedáku byste měli dosáhnout nohama na zem. Pokud ne, pořiďte si podložku pod nohy.
  3. opěrku zad – i ta by měla být anatomicky tvarovaná, aby zajistila pevnou oporu pro záda. Pokud jde i sklopit, je to příjemná funkce navíc. Na židli se totiž i protáhnete. Ti, kdo sedí na židli i několik hodin, by měli chtít, aby židle měla i opěrku hlavy.
  4. opěrky pro ruce – ty by měly být nastavitelné.

Při výběru se neřiďte cenou

Možná i vy žijete v přesvědčení, že vyšší cena židle automaticky značí vyšší kvalitu. Není to pravda a tyto levné kancelářské židle vás o tom přesvědčí. Neřiďte se proto cenou, ale rozumem a výše popsanými body.

Kde koupíte výhodně?

Kvalitní kancelářské židle za výhodné ceny nabízí internetový obchod primazidle.cz. Výhodou je, že zaručují expresní dodání zboží do 24 hodin a pro všechny zákazníky nabízí dopravu zdarma. Kromě kancelářských najdete v nabídcekonferenční židle a další vybavení pro moderní kanceláře.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *