Jak si zařídit kuchyňskou linku snů

kuchyňské linky morava

Potřebujete zrekonstruovat celou kuchyň nebo si jen pořídit novou linku? Rekonstrukci kuchyně, stejně tak i koupelny a celého bytu, můžete konzultovat s odborníky nebo si sestavit kuchyň z jednotlivých kousků kuchyňského vybavení v kuchyňském studiu u konkrétního výrobce. Záleží na vašich prostorových a finančních možnostech.

Výběr ze základních sestav

Levnější variantou je vybrat si svou linku přímo ve studiu, nebo z katalogu od prodejců. Pokud bydlíte v paneláku nebo v bytě s maličkou kuchyní, nemusíte si zoufat při pohledu na velkolepé kuchyňské sestavy. Ze sektorových kuchyní můžete totiž volně vybírat jednotlivé kusy vybavení, kombinovat skříňky a šuplíky dle svých skromnějších možností. U solidních výrobců nebudete ošizeni o kvalitu materiálu a montáže, která je stejná jako u kuchyní vyráběných na míru za mnohem vyšší cenu. Méně je někdy více a zároveň výhodně.

Luxusní kuchyně na míru

Větší prostory si žádají adekvátní plánování a zkušenou ruku, kuchyň má být přece srdcem domova. Pokud si zařizujete prostornou kuchyň v rodinném domku, oceníte jistě možnost nechat si zařídit kuchyň na míru. Nechte si kuchyň vyměřit a naplánovat profesionály, aniž byste museli někam chodit nebo dlouho vybírat kus za kusem, vše v teple vašeho domova. Objednáte si osobní schůzku, návrháři přijedou, změří prostor kuchyně, vše s vámi zkonzultují, upozorní na možné limity konkrétní zástavby, sepíšou všechny vaše požadavky a vypracují vám 3D návrh ideální kuchyně pro vás i s předběžnou cenou celé zakázky. Vyberete-li si opravdu svědomitého výrobce, návrh budete mít zdarma a v ceně budete mít i samotnou montáž. Totéž se týká rekonstrukcí prostorných a samozřejmě také atypických kuchyní. Šikovní výrobci sledují módní trendy a vyhoví i náročnějším klientům s vyhraněným vkusem.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *