Jak ušetřit při rekonstrukci koupelny

Výprodej koupelnového nábytku

Koupelna patří k nejnavštěvovanějším místnostem domu, proto se nikdo nediví, že čas na rekonstrukci přijde celkem brzy. Modernizace nestojí zrovna málo peněz, ale můžete i dost ušetřit, když se zaměříte na výprodeje.

Výprodej obkladů a dlažeb s pěknými designy

Často se slevové akce spojují s něčím, co už vyšlo z módy nebo nevypadá moc přitažlivě. Najdou se však i výjimky, kdy pořídíte nadčasové vybavení za zlomek původní ceny. Výprodej obkladů a dlažeb vám ukáže pestrou škálu vzorů a barev. Nízké ceny se vztahují i na velice kvalitní materiály. Objevíte zde i nadčasové kousky, například s mramorovým vzorem. Jistě vás zaujme i tzv. keramické dřevo, dlažba s vysokou odolností proti znečištění a poškrábání, s dlouhou životností.

Outletový výprodej vodovodních baterií

Nové baterie do sprchy nebo k bidetu už od cca dvou stovek? Ano, i to je možné v rámci outletového prodeje. Stylově vypadající typy ihned rozzáří vaši koupelnu. Výprodej vodovodních baterií se vztahuje rovněž na masážní hlavice a jiné doplňky, se kterými si užijete to pravé potěšení při hygieně. K tipům patří třeba sprchová baterie podomítková s kovovou ovládací pákou, pochromovaná baterie umyvadlová s výpustí nebo modely od firmy Grohe, které zaručují výbornou designovou úroveň a špičkovou technologickou kvalitu.

Výprodej koupelnového nábytku

V koupelně se to neobejde bez úložných prostorů nejen na ručníky, osušky a žínky, ale také na kosmetické a mycí přípravky. Výprodej koupelnového nábytku vám otevře nabídku všemožných typů skříněk, poliček a kontejnerů.

Každý chce zkontrolovat svůj vzhled v zrcadle, ale určitě je lepší zrcadlová skříňka, kam si schováte mnohé důležité maličkosti. Místo uspoří také spodní skříňka pod umyvadlo, kde záleží hlavně na rozměrech, aby se vám vešla do vašeho volného prostoru. K dispozici jsou jednobarevné a vícebarevné varianty.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *