Jak vybrat byt a nezbláznit se z toho?

bydlení na Vackově

Rozhodli jste se pořídit vlastní bydlení? Procházíte dennodenně realitní servery a nevíte si rady, jak vybrat adekvátní nemovitost? Nemáte tušení, na co se ptát a na co si dát pozor? Nemáte tušení, kde na to vzít peníze? Pohodlně se usaďte, čtěte naše řádky a přemýšlejte.

Člověk, který doposud nemá se světem realit žádné zkušenosti, může v otázce investice do vlastního bytu dosti tápat. Trvat na novostavbě na periferii nebo si pořídit byt v zastavěné centrální části? Odpověď je nasnadě, existují rezidence, které dokáží nabídnout to nejlepší z nejlepšího. Neslevujte z nároků a zvolte novostavbu v rezidenci s perfektním logistickým umístěním. Příkladem je bydlení na Vackově.

Prototyp moderního bydlení

Pět asymetricky řešených objektů se nachází v Praze 3 na Žižkově. Architektonicky moderní rezidence obsahuje 342 bytů, které respektují soukromí svých obyvatel. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha, byla zaručena vzdušnost a světlost. Potenciálním kupcům doporučujeme, aby velmi dobře dbali na orientaci světových stran, neboť dosah slunečního svitu je přímo úměrný nutnosti vytápění i svícení. Pozornost kupujícího by měla směřovat i k otázce energetické náročnosti budovy.

Prodej bytů Praha 3

Prodej bytů Praha 3 se může stát prototypem současného bydlení v hlavním městě. Stejně jako řešení umístění jednotky uvnitř objektu a potažmo rozvržení interiéru, je důležité myslet i na okolní zástavbu. Důležitý je dosah občanské vybavenosti, stejně jako dostupnost zeleně a oddechových zón. Žižkovský Vackov má obojí. Na jedné straně moderní centrum s rezidenční i obchodní čtvrtí a na druhé parky, sportoviště a pamětihodnosti. Optimální kombinace je jedním ze zásadních kritérií ve výběru nemovitosti.

Nehleďte si do oken

Konkrétní bytovou jednotku vybírejte podle dispozic, jako jsou velikost bytu, rozmanitosti členění a důrazu na soukromí. Byty na Vackově jsou charakteristické architektonickým členěním tak, aby měla každá jednotka k dispozici předzahrádku, lodžii, balkon nebo střešní terasu a obyvatelé si přitom nehleděli do oken. Tuhle zásadu mistrů architektů oceníte ihned po nastěhování.

Financování bytu v Praze

V neposlední řadě je třeba přihlédnout i finančním možnostem. Financování bytu v Praze se málokdy obejde bez nutnosti doplnit hotovost i hypoteční injekcí. Velké množství nabízených hypotečních produktů a rozdílný přístup bankovních ústavů ke klientům, znamená stále větší nároky na bonitu a schopnost splácení. Zajistěte si nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky ještě dnes.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *