Jakou bránu si pořídit do vjezdu rodinného domu? Určitě samonosnou posuvnou bránu

vrata

Také jste si všimli některých řidičů, kteří přijedou automobilem k vjezdové bráně u své nemovitosti? Ta se jakoby zázrakem sama otevře a oni i s autem vjedou dovnitř, aniž by z něho museli vystoupit. Tato praktická vymoženost je v současnosti dostupná pro kohokoliv. Nabízí řadu výhod, díky kterým získává na velké oblibě.

Proč si nechat postavit posuvnou bránu

Když je posuvná brána otevřená, na pozemku zabírá nepatrný prostor. To je ostatně jeden z hlavních důvodů, pro který se majitelé nemovitostí rozhodují tuto bránu koupit. Její konstrukce je zjednodušená a s ní i příprava stavby a následná montáž. Je třeba zdůraznit, že posuvná brána je prakticky bezúdržbová. Navíc je opatřena bezpečnostním zámkem, tudíž je objekt za ní zabezpečený před nezvanými hosty.

Z jakého materiálu je samonosná posuvná brána nejlepší

Co se výběru materiálu týká, tak na posuvnou bránu se výborně hodí nerezová ocel – respektive kvalitní nerezové profily v různých tvarech. Díky tomu lze design brány přizpůsobit osobním požadavkům na vzhled. Pravděpodobně si sami bránu vyrábět nebudete, ale je dobré vědět, jaká je nabídka těchto profilů na trhu, abyste se v ní zorientovali, a mohli si vybrat to nejlepší pro vás.

Sortiment nerezových polotovarů

Když se podíváte na stránky dodavatelů nerezových profilů, najdete zde nerezové trubky, čtvercové nerezové jekly, obdélníkové nerezové jekly, kruhové nerezové tyče, ploché nerezové tyče, nerezové čtyřhrany. Mezi nejoblíbenější profily patří trubky různého průměru a tak nerez U profil italských výrobců Nice a Key.

K dispozici je kompletní značkové příslušenství pro křídlové brány, vrata a samonosné posuvné brány. U nerezových U profilů máte také tu výhodu, že je lze použít i jako komponent pro venkovní i vnitřní nerezové zábradlí nebo kolejnicové brány nesené. Nerez je totiž praktickým materiálem, který je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *