Každý interiér může vyřazovat pohodovou atmosféru

balcony-252694_640

Každý interiér může vyřazovat pohodovou atmosféru. Aby tomu tak skutečně bylo, je třeba popřemýšlet o každém detailu. Možná jste i vy udělali tu chybu, že jste se až příliš soustředili na výběr nábytku, dekorací a ladění barev a v zápalu zařizování jste zapomněli na tak podstatnou část pokoje jakou jsou okna. Právě jejich vzhled dokáže příjemně dokreslit či naopak narušit vzhled místnosti. Jak vypadají ta vaše? Nejsou nic moc? Obraťte se na služby společnosti Bytový textil Marie Bártová a budete mít po starostech. Nabízí totiž řešení šité na míru!

Dokonalý vzhled

Okno tvoří podstatnou část pokoje, a proto je důležité mu věnovat pozornost. Podoba výzdoby okna má velký vliv na celkový dojem pokoje. Je-li okno stylově upraveno, dodává to pokoji šmrnc. Mezi klasické doplňky patří záclony a závěsy. Oba tyto doplňky mají vysokou estetickou hodnotu. Je třeba dobře zvolit nejen jejich délku. Velkou roli hraje tvar, vzorek a samozřejmě barva. Závěs i záclona musí ladit k vybavení pokoje. V žádném případě to nepodceňujte, protože i malá chyba dokáže udělat velkou neplechu.

Designér do bytu zdarma!

Pokud se spolehnete na služby společnosti Bytový textil Marie Bártová, nebudete se muset problémy okny zabývat. Společnost se o vše postará s jistotou dokonalého výsledku. Na trhu působí již od roku 1991 a její specialitou je právě návrh a realizace bytového textilu v podobě záclon, závěsů a jiných. Jak spolupráce vypadá? Přímo k vám domů přijde designér, který navrhne záclony, závěsy a případně i další doplňky pro vaši domácnost. Přímo u vás doma si také budete moci vyzkoušet, jak vše bude vypadat. Konečné slovo nad podobou doplňků samozřejmě máte vy, ale doporučujeme se řídit radami odborníka. Jakmile se na podobě vašich nových doplňků shodnete, ve firmě zpracují zakázku. Je možné si objednat i montáž.

Kromě záclon a závěsů se ve firmě Bytový textil Marie Bártová specializují také na žaluzie. vyrábí moderní horizontální i vertikální žaluzie, dále je možné si objednat přikrývky, polštáře, povlečení aj. Více informací najdete na Bartova-bytovytextil.cz. Společnost má 2 kamenné prodejny v Českých Budějovicích.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *