Koupelnový nábytek: Pozor na materiál!

koupelnový nábytek
Výběr koupelnového nábytku není tak jednoduchá záležitost, jak by se někomu mohlo na první pohled jevit. Poradíme vám, co ve vaší koupelně nesmí chybět, a hlavně, na jaká kritéria je dobré se během vašeho nákupu zaměřit.

Materiál musí být odolný

Naprosto klíčovým parametrem, jenž musí nábytek do koupelny bezpochyby splňovat, je odolnost vůči vlhkosti. Všichni přeci víme, že se jedná o velmi namáhané prostředí, co se vlhka a vodní páry týče, tudíž buďte při výběru opravdu pečliví. Jestliže tomu tak nebude a vyberete kousek, aniž byste si o něm předem zjistili nějaké informace, můžete dost šlápnout vedle, protože taková skříňka se vám po velmi krátkém čase začne kazit. Vlivem vody dochází například k rozlepování jednotlivých spojů.
Když budete mít vybraný správný materiál, myslete kromě vzhledu taktéž na praktičnost. Koupelnový nábytek snadno přijde do styku s kapkami vody, které na něj dostříknou od umyvadla, stejně tak jej mohou umazat i různá mýdla či zubní pasta. Vyvarujte se povrchům, co se špatně čistí, ale raději vsaďte na nábytek s jednoduchou údržbou.

Dostatek úložného prostoru

Výběr jednotlivých kusů koupelnového nábytku též podléhá velikosti vaší koupelny. Rozhodně se vyplatí pečlivě měřit a vše si rozplánovat. Jednotlivé skříňky či komody do koupelny by měly být v první řadě praktické a svému uživateli poskytovat tolik potřebný úložný prostor. Rozmyslete si tedy, co všechno chcete v koupelně skladovat. Ručníky, čisticí prostředky a kosmetiku, anebo chcete, aby nábytek pojal i něco víc? Pro velké koupelny jsou též ideální koupelnové sestavy.
Na závěr vám ještě přinášíme tip, kde naleznete kvalitní kusy za super cenu. Nahlédněte do internetového obchodu Atan.cz, odkud si zajisté vybere každý to pravé ořechové. Na zákazníky zde čeká moderní designový nábytek, s nímž rozhodně nešlápnete vedle.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *