Kvalitní postele z masivu jsou investicí do zdraví

dub_lenka a_eda_úp-1-2Probouzíte se během noci s bolestí zad, ráno jste polámaní a nevyspalí? Pak byste se měli zamyslet nad tím, čím to asi bude a vsaďte se, že na kvalitu spánku má obrovský vliv právě to, na čem spíte. Vyplatí se věnovat pozornost nákupu nové postele, zároveň i matrace. Dejte přednost kvalitní posteli z masivu. Ač je taková postel o něco dražší, než-li např. postel z lamina, lze říci, že právě postele z masivu se řadí k těm nejkvalitnějším a jsou investicí do vašeho zdraví.

Určitě stojí za zamyšlení, že třetinu života strávíme spánkem v posteli a už z tohoto pohledu byste si měli dopřát to nejlepší. Do svého bydlení člověk obecně investuje ne malé částky. Pořizujeme si často nové a modernější televize, mobily, trendovější sedačku apod., ale na postel a matraci většinou zapomínáme, neboť nám přijde, že je zbytečné kupovat tyto dvě věci nové. Ale když si spočítáte, kolik zaplatíte za nové vybavení, které někdy ani nepotřebujeme s porovnáním, kolik bychom zaplatili za novou postel z masivního dřeva, zjistíme, že se nám mnohem více vyplatí právě nákup postele z masivu. A zároveň uděláme něco prospěšného pro naše zdraví. Nehledě na to, že masivní dřevo je i zcela přírodní materiál, který je ohleduplný vůči životnímu prostředí.

I řada výrobců a prodejců nábytku si uvědomuje potřebu respektu k přírodě a snaží se koncovým zákazníkům nabídnout kvalitní nábytek z masivu nebo dýhy. Jedním z nich je i nábytek Montero, který se na trhu s nábytkem pohybuje vice než 65 let. Zaměřuje se především výrobu nábytku z masivu, výjimku netvoří ani postele z masivu. Ve svém sortimentu má zařazeno až 300 různých druhů postelí, s tím, že ty nejprodávanější jsou vždy ihned skladem. Výhodou je pěti-letá záruka na konstrukční pevnost rámu postele. Všechny celomasivní postele jsou vyráběny v 18-ti desénech.

Využít můžete služeb 3D grafického návrhu z typového nábytku Montero, který je zdarma či služby firemního architekta, v případě, že budete mít individuální požadavky. Pokud si děláte starosti s případnou dopravou, ta je po celé ČR i SR zdarma, samozřejmostí je vynošení nábytku a montáž. Montero za vás zlikviduje i případný odpad, takže ani s ním si nemusíte lámat hlavu a nezbývá vám nic jiného, než se těšit a užívat si nové kvalitní postele z masivu.

Ukázka postelí z masivu Montero:

Dáša - dub, eben

Dáša – dub, eben

Julie - buk, bříza

Julie – buk, bříza

Irena - buk, třešeň

Irena – buk, třešeň

 

 

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *