Magnetické tabule rozvíjí motoriku a myšlení zábavně

tabule-na-kresleni-826800

V době, kdy už i malé děti mají své tablety a mobilní telefony, musíme víc než kdy jindy myslet na to, že děti potřebují rozvíjet své smysly a motoriku něčím skutečně hmatatelným. Pokud hledáte výrobek, který si vaše děti ihned zamilují, zkuste magnetické tabule Step2.

Co vše tabule umí?

Nejedná se o žádné obyčejné „tabulky“. Magnetické tabule jsou konstruovány jako oboustranný stojan, který lze používat z jedné strany jako tabuli na magnety (v sadě naleznete magnetická písmena, čísla a nejrůznější znaky, na kterých si vaše dítě může nenucenou formou cvičit první psaní svého jména a drobné počítání), na kterou lze také malovat fixem, z druhé stany se pak nachází klasická tabule pro psaní křídou.

Na každé straně se navíc nachází praktický úchyt pro papír, takže obě strany můžete „rozšířit“ o malování na papír. Pokud se ve vašem potomkovi skrývá talent malíře, zaručeně jej odhalíte. :)

Zárukou kvality je značka amerického výrobce, tabule nepochází z Číny! Tabule splňují nejpřísnější normy pro bezpečnost a nároky na kvalitu. Celá konstrukce je velmi bytelná a stabilní. Váží dle typu 5 – 10 kg, tabule jsou vhodné pro děti od tří let.

Dle zvoleného typu je tabule asi metr vysoká. Má líbivý design, který přesně pasuje do dětského pokojíčku, výrobek lze zakoupit v různých barvách.

Kde tabuli zakoupit?

Magnetické tabule pro děti doporučujeme zakoupit u českého prodejce StepTwo, který kromě těchto krásných tabulí nabízí také další vybavení pro děti jako zahradní pískoviště, houpačky, dětský nábytek, odrážedla a další vybavení.

O spokojenost zákazníků vypovídá stoprocentní spokojenost zákazníků při hodnocení na serveru Heuréka. Zajímavou službou je možnost „zahalení“ balíku v případě dárku, kdy dítě v první chvíli nepozná, čím bylo obdarováno.

Tak na co čekáte, dejte své ratolesti dárek, který si může ohmatat, může si s ním hrát a přirozenou formou se učit.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *