Moderní bydlení začíná u funkčních vrat

garazova-vrata-sekcni

Každý si přeje vkusné a moderní zázemí pro život, a pokud se podaří bydlení ještě udělat praktické, pak máte vyhráno. Začněte třeba u výměny garážových vrat. V nabídce najdete celou řadu modelových řešení pro každý typ prostoru i požadavku. Takže kdo si chce uchovat místo uvnitř, nebo dává přednost klasice, pak bude nadšený z pestré nabídky garážových vrat české výroby.

Oblíbená sekční vrata vedou na popularitě

Sekční vrata jsou oblíbená pro své vynikající tepelně izolační vlastnosti a také široké spektrum barevného provedení. Snadno tak můžete sladit garážová vrata s okny a vstupními dveřmi. U sekčních vrat oceníte vysokou kvalitu zpracování každého jednoho dílu a rychlý pohon. Díky elektrickému ovládání si ušetříte kroky v nepříznivém počasí. Komu vyhovují spíše tradiční modely, pak bude nadšený z klasických dvoukřídlých nebo výklopných vrat. První zmiňované řešení lze používat jako dveře a otevírat tak pouze jednu polovinu vrat. Dvoukřídlá vrata vás ale také přesvědčí svou pevnou a odolnou hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními a tepelnými vlastnostmi. Oproti tomu klasická výklopná vrata jsou sázkou na jistotu, hodí se i pro starší nemovitosti a jejich vlastnosti oceníte i na chalupě. I tady sází výrobce na prémiovou kvalitu použitých materiálů a nadčasový design snoubící klasické prvky s moderními technologiemi.

Pohodlné ovládání jedním tlačítkem

Jestliže máte postaveno a rozhodujete se vyměnit vrata, pak se hodí zvážit rolovací variantu. S ní je zásah do garáže minimální, a přitom zůstává jednoduché ovládání i cenově dostupné řešení v mnoha barevných kombinacích. Rolovací vrata tvoří hliníkové lamely s výplní z PUR pěny. Další, poměrně novou variantou vrat jsou ta, která zajíždí do boku stěny garáže. Neomezují tak prostor uvnitř ani před garáží, dají se používat s částečným otevíráním třeba pro průchod dovnitř a vypadají fantasticky. Stylová posuvná vrata se hodí k moderním stavbám, tradičním vilkám a ocení je i majitelé skladů či dalších komerčních prostor.

Obrázek: https://www.montujeme-vrata.cz/realizace/garazova-vrata-sekcni.html

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *