Moderní vestavěné skříně

vestavěné skříně

Vestavěné skříně nejsou jen způsobem, jak využít netypické bytové prostory a získat více úložného prostoru. Šikovní truhláři a současné moderní trendy ve výrobě proměnili vestavěné skříně v módní záležitost, která dodá neotřelý vzhled vaší ložnici i pracovně.

Výhody vestavěných skříní

Vestavěnou skříní skvěle vyplníte jakýkoliv prostor, včetně podkrovních částí bytu. Díky tomuto atypickému řešení využijete prostor vašeho interiéru účelně a přitom moderně. Do skříní můžete vkládat vysouvací koše na ponožky nebo spodní prádlo, k dostání jsou i zásuvky na kravaty a košile. Zajistíte si větší množství úložného místa, více prostoru ve skříni, a tím pádem i větší pořádek.

Vestavěné skříně na míru maximálně využijí prostor od stěny ke stěně a také od podlahy až po strop. Posuvné dveře, kterými disponují, nevyžadují žádnou složitou manipulaci ani dostatek volného místa k otevírání. Tyto skříně jsou vhodným řešením nejen pro skladování oblečení, ale využít se dají i pro úschovu šanonů a různých složek ve vaší pracovně nebo kanceláři.

Design vestavěných skříní

Společnost ARDEKOR je spolehlivým partnerem pro výrobu vaší nové vestavěné skříně. Do 3D návrhu, který s vámi firma zdarma sestaví, můžete zakomponovat jak celodřevěné, tak prosklené posuvné dveře, které navíc můžete opatřit potiskem. Nechcete-li se omezovat předpřipravenými návrhy a máte-li pěknou fotku v dostatečném grafickém rozlišení, poskytněte ji studiu, které ji na dveře přetiskne. Žádané jsou také posuvné dveře s barevnými skly lacobely a matnými laky. Díky možnosti kombinovat materiály si můžete vytvořit zcela unikátní designovou skříň, která v bytě vytvoří kromě rozšíření prostoru i neopakovatelnou atmosféru.

ARDEKOR je především specialistou na výrobu skříní na míru. Pokud byste ale rádi měli na míru vyrobený i botník, komodu, psací stůl nebo rovnou nábytek do dětského pokoje, v klidu se na ně obraťte.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *