Montované domy: Řešení bydlení pro toho, kdo nerad dlouho čeká

levné montované domy na klíč

Chcete bydlet rychle a bez zbytečného otálení? Pak je na místě uvažovat o montovaném domě, k jehož výstavbě není zapotřebí zdlouhavé stavění jedné cihly k druhé. Jaká je nabídka na trhu a co bude pro vás nejlepší?

Smontujte si dům sami

Kdo by si kdy pomyslel, že si bude moci postavit dům jen za pomoci svých vlastních rukou. A přitom je to docela jednoduché, když se rozhodnete pro levné montované domy na klíč značky Henry Houses. Můžete si je pořídit do městské zástavby stejně jako na vesnici. Jejich hlavní výhodou je rychlost dodání. Už tři měsíce od podpisu smlouvy lze bydlet ve svém novém obydlí. Jestliže tedy na bydlení spěcháte, jsou Henry Houses dobrou volbou. 

Šikovný domácí kutil dokonce sestaví celý dům sám, a to díky tomu, že konstrukce domu je navržena tak, aby k jejímu smontování nebylo zapotřebí mechanizace. Ale samozřejmě můžete využít i služby profesionální firmy, pokud si na montáž netroufáte. Pak budete dům na klíč. 

Kvalitní materiály i dlouhá životnost

Montované domy – bungalov Henry Houses nabízejí typizované řešení v moderním designu, na kterém se podíleli čeští architekti. Ti jsou znalí místního prostředí a přesně vědí, co se do českých měst a vesnic architektonicky hodí. Zákazník pořízením takového domu získá kvalitní bydlení, které mu vydrží po dlouhou dobu, a přitom jeho cena bude více než zajímavá. 

Základem je délka domu

Domy Henry Houses mají variabilní délku, přičemž v základní sestavě se počítá s rozměry domu 12,5 × 6,5 metru. Protože se jedná o stavebnici, je možné přidávat další moduly. Jednoduché, až geniální řešení, které je ideální zejména pro mladé rodiny s dětmi, jež nemají peněz na zbytečné vyhazování. Český nápad je přihlášený jako vynález a chráněný patentem. Svým způsobem způsobil revoluci v bydlení.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *