Myslete na sebe a dopřejte si dech beroucí zážitky

let v balonu

Letošní zima zdá se prozatím, jako by spíše nebyla, a tak spousta z nás začíná již nyní pokukovat po programu na jarní dny. Díky Firmě na zážitky získáte záruku, že se letos rozhodně nudit nebudete. Přesvědčit se o tom můžete zde www.firmanazazitky.cz.

Začněte se těšit na jarní let balónem

Teplé jarní dny můžete vyplnit například romantickým letem v balónu, který rozhodně patří k nezapomenutelným zážitkům. Let balónem umožňuje zájemci poznat krásy České republiky z ptačí perspektivy. Sami si můžete vybrat, zda se chcete nechat vznášet nad lokalitou, kterou dobře znáte, nebo jestli navštívit místo, kde jste doposud nebyli. Při letu balónem si budete nejen připadat volní jako ptáci, ale si všimnete detailů, které byste při stání na zemské pevnině nezpozorovali. Délka jednoho letu činí jednu hodinu. Let balónem je snem každé romantické duše, proto si nenechejte příležitost k tomuto zážitku jen tak uniknout.

Myslete také na svou pleť a dopřejte si luxusní pleťové ošetření

Dech beroucí zážitky můžete prožít také například během luxusního pleťového ošetření Cocoon mask. Jde o antistresové pleťové ošetření kosmetické značky Maria Galland Paris. Pleťové ošetření dodá Vaší pleti skvělý pocit uvolnění. Je také skvělou ochranou před škodlivými vlivy stresu. Pleťové ošetření je vhodné pro každý typ pleti. Zároveň však kosmetická terapeutka dbá na individuální potřeby každé klientky. Dárkový poukaz můžete obsahovat právě tento typ zážitku.

Firma na zážitky myslí také na odvážlivé povahy a přináší skvělou nabídku na projížďku Hummerem H2 a H1, školu smyku s Mustangem 5.0 GT V8 anebo jízdu na trialových speciálech. Dobrodružství a chvíle adrenalinu zažijete během kurzu přežití v betonové džungli.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *