Na interiér se specialisty

prodejna

Ložnice je místnost určená k odpočinku, spánku a intimním chvilkám. Jedná se o soukromý prostor, který by měl odrážet váš charakter. Styl ložnice by měl odpovídat vašemu vkusu. Jak rozmístit úložný prostor? Jakou zvolit postel? V následujících řádcích si prozradíme pár užitečných tipů. Poradili jsme se se specialisty….

Pestrá nabídka postelí

Výběr postele byste neměli nechávat náhodě, neboť postel slouží k odpočinku a k relaxaci unaveného těla. Ústup ze slávy zaznamenávaly čalouněné postele s úložným prostorem, nicméně dnes se opět dostávají na výsluní. Bytelné čalouněné postele se pyšní svou měkkostí, která je na dotyk velmi příjemná.

Tradiční dřevěné postele z masivu neztrácí na popularitě. Postele ze dřeva si oblíbily už naše babičky a dědečkové. Na trhu mají stále významné místo. Dřevěné postele jsou ideálním řešením do ložnic s rustikálním i moderním nádechem.

Pakliže bydlíte v malém bytě, kde se obývací pokoj večer mění na ložnici, přijdou vám vhod rozkládací pohovky. Ve dne slouží tento nábytek jako klasická pohovka, v noci jako postel. A v neposlední řadě byste neměli zapomínat na dětský pokoj, kde se hodí především jednolůžkové postele.

Komody z masivu

Stejně jako je důležitá přítomnost postele, je důležitá také přítomnost úložného prostoru. Do ložnice, která je sladěná v rustikálním stylu, se perfektně hodí komody z masivu. Vyznačují se svou bytelností, pevností a dlouhou životností.

Máte jasno, jak by budoucí ložnice měla vypadat? Potom před vámi stojí poslední otázka. Kde nábytek nakoupit? Velké popularitě se těší výrobce a prodejce Nábytek Ustohal. Tuto společnost můžete najít také pod slovním spojením nábytek Brno, neboť působí v moravské metropoli. Chlubí se bohatým produktovým portfoliem, vysokou kvalitou nabízeného sortimentu a příjemnými cenami.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *