Nemáte kde skladovat zahradní nářadí? Pořiďte si kovové regály.

Každý, kdo vlastní alespoň malou zahrádku, sem tam řeší, kam uložit nejrůznější zahradní nářadí. Pokud chceme, aby byla zahrádka udržovaná, bez zahradního nářadí se neobejdeme. Sice máte malou kůlničku, kam dané zahradní potřeby skladujete, ale musíte uznat, že v ní máte poměrně chaos? Když hledáte třeba motyčku, musíte se prodírat dalším nářadím, hledáte a hledáte? Máme pro vás řešení, jak si přehledně veškeré potřeby, nejen na zahradu, skladovat. Stačí pořídit regály, police či kontejnery, díky kterým budete mít vždy přehled, kde dané nářadí hledat.

Regálové systémy jsou vhodné do kteréhokoli prostoru, takže je můžete mít klidně i na zahradě. Vybírat je možné z různých tvarů, velikostí, provedení i materiálů. Pro mnohé může být výhodou, pokud se obrátíte na společnost, jež nabízí i regálové systémy na míru. Tak můžete maximálně využít prostor, který máte k dispozici. Montáž regálů zvládnete sami, není potřeba odborníků. Díly některých sestav se dají třeba jen zasunout do sebe, takže během pár minut vám bude celá konstrukce stát, aniž byste potřebovali šroubky, vrtačku apod.

Při výběru regálů dbejte na několik parametrů. Uvědomte si, že na nich budete skladovat zahradní nářadí a další potřebné věci, které jsou zpravidla poměrně těžké. Police regálů by tedy měly být dostatečně pevné s potřebnou nosností. Pevná a stabilní by samozřejmě měl být celá konstrukce, nejen police. Z pohledu užívání je dobré zvolit policové regály kovové, které jsou zhotoveny z kvalitního materiálu. Kov je pevný, odolný, vyznačuje se dlouhou životnost, a to je pro vaši zahradu ideální. Přece jen jsou na zahradě zhoršené podmínky, než-li někde v interiéru.

Dalším kritériem výběru regálů je i samotné uplatnění, které bude regál mít. Provedení regálů je odlišné dle toho, na co jsou určeny. V tomto směru existují poměrně velké možnosti. K dostání jsou např. policové regály, regály na pneumatiky, pojízdné regály, patrové regály, regály na svislé skladování, regály na sudy, rohové regály a další. K regálům je dále možné pořídit příslušenství v podobě beden, bedniček, kontejnerů. Je tedy na vás, co budete požadovat na vaší zahrádku.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *