Nepojištěná domácnost mimořádně riskuje, situace vyžaduje řešení

kalkulace pojištění domácnosti

Pokud jej ještě nemáte, není důvod vše rychle nenapravit. Bohužel, ani v dnešní době, kdy se informace šíří rychle, nikdy nevíme, kdy se může něco nepříjemného přihodit. Je pak lepší, když jsme připraveni a nepláčeme zbytečně nad rozlitým mlékem, ale můžeme situaci řešit odpovídající pojistkou. Když je totiž sjednaná, spaní je klidnější, jak může potvrdit deset z deseti lidí spoléhajících se v kritických životních momentech právě na pojišťovnu.

Pojištění sjednáte během pouhých pár minut

A nebude to žádný velký běh na dlouhé tratě. Spíš naopak, vyřízení je otázkou několika okamžiků. Klasické pojištění pro domácnost je mimořádně jednoduché, vyžaduje pouze informaci o tom, kolik metrů čtverečních plochy má váš byt, rodinný domek, provozovna či kancelář. Může jít i o chatu, chalupu nebo zkrátka rekreační nemovitost či dvougenerační rodinný domek. A na co všechno se podobná pojistka vlastně vztahuje? Je to hodně široký repertoár, jen co je pravda…

pojištění pro domácnost

Povodeň, pojištění elektroniky a nonstop asistenční služba

Spektrum nepříjemných příhod je bohužel vlastně docela široké. Může dojít k povodním, rozbije se sklo, škodu na domě může způsobit i poplašená lesní zvěř. Bohužel, dne ani hodiny si v tomto ohledu nevybíráme.

A pozor, budete-li mít pod ochranou domácnost, jako bonus dostanete v základní ceně ještě pojištění občanské odpovědnosti. Tudíž hned dvě důležité věci, pokryté jednou jedinou krátkou smlouvou. A mimochodem, například je tu možnost náhradního ubytování až na dvanáct měsíců dopředu.

A kolik to celé bude stát? Můžete si vše jednoduše spočítat, kalkulace pojištění domácnosti je připravená už do minuty, stačí zadat pár základních údajů o vás a vašem domově. Bohužel, je pravda, že mnoho Čechů to s pojistkami moc neumí, ale vy můžete mít náskok a klid.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *