Nové trendy v bydlení

nášlapy na schody

Konečně jste dostavěli vytoužený rodinný dům a nyní byste se zaměřili na doladění jeho interiéru? U vícepatrových domů nezapomínejte ani na bezpečnost pohybu po schodech. Nápomocné Vám přitom mohou být nášlapy na schody od Vopi.

Díky nášlapům na schody dodáte Vaší domácnost pořádnou dávku elegance

Schodiště tvoří nedílnou součást každého vícegeneračního rodinného domu. Nezaměnitelné místo najdou také v mezonetových bytech. Nášlapy na schody stejně jako kusové koberce jsou vystaveny vysokým nárokům na výrobu. Musí splňovat především požadavky na bezpečnost, funkčnost a elegantní vzhled. Platí přitom, že kobercové nášlapy na schody jsou v domácnostech čím dál tím oblíbenější. Ke kvalitnímu zábradlí patří bez debat také perfektní nášlapy na schody. Na schodiště jsou nášlapy na schody připevněny samolepící páskou. Díky tomu na schodech drží jako přibyté a jsou tak schopny splnit jeden z parametrů na bezpečnost. Nášlapy na schody nechrání pouze Vás, ale také samotné schody. Jsou totiž skvěle chráněny před jejich opotřebením. Díky tomuto preciznímu přichycení je omezeno riziko nebezpečného podklouznutí a následného upadnutí. Elegantní design získávají nášlapy na schody od Vopi především prostřednictví lemovaného obšití. Nášlapy na schody snadno očistíte měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem. Nášlapy na schody do Vaší domácnostech si můžete pohodlně vybírat u společnosti Vopi: www.vopi.cz/naslapy-na-schody/.

Koberce s vysokým vlasem do kanceláře i obývacího pokoje

V portfoliu společnosti Vopi kromě nášlapů na schody najdete také celou řadu nejrůznějších typů koberců. Na Vaši koupi čekají, jak kvalitní dětské koberce, které jsou ideální volbou do každého dětského pokoje, tak elegantní kusové koberce. Velká poptávka je také po kobercích na míru. Koberce vysoký vlas přináší luxus do každé domácnosti, kanceláře i prostor, která má vypadat perfektně.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *