Ohromte své blízké skvěle vybraným dárkem

Tisk na plátno

Pokusit se někomu darovat něco zvláštního je někdy velmi obtížný úkol. Často riskujete, že koupíte něco, co obdarovaný neocení. Pokusit se ale najít něco dokonalého pro někoho, kdo už téměř všechno má, je téměř nemožné. Můžete to sice vyřešit obligátní obálkou s penězi nebo dárkovým kupónem, ale tím tak trochu obdarovanému říkáte: Nestál jsi mi za to, abych ti vymyslel pořádný dárek. Dnes však pro vás máme tip na ideální dárek, který je osobní, originální a navíc není příliš drahý. Je to obraz na plátně, vytvořený podle fotografie.

Foto obraz je ideální dárek

Správně vybranou fotografií řeknete líp než čímkoli jiným: Miluji tě, záleží mi na tobě, vážím si toho, že jsme přátelé. Krásných fotografií, které dokáží vyvolat podobný pocit, máte jistě ve svém počítači spoustu. Fotografie přenesená na plátno je dekorací, která se hodí do jakéhokoli interiéru a připomene obdarovanému, že na něj myslíte a vážíte si vašeho vztahu. Fotografie dětí či vnoučat pro babičky a dědečky, fotografie z líbánek pro partnera nebo fotografie sportovních úspěchů vašich dětí, to vše se může stát základem nádherného obrazu, který budou všichni obdivovat.

Obrazy tištěné na plátno nejsou drahé

Pokud se rozhodnete obdarovat své blízké foto obrazem od firmy Printscreen.cz , nebudete kvůli tomu muset rozbíjet prasátko. Ovšem to, že jsou levné, ještě neznamená, že dostanete něco méně kvalitního. Naopak! Tisk na plátno je proveden pomocí nejmodernějších metod s využitím trvanlivých inkoustů, které zaručují stálost barev po dlouhá desetiletí. Obrazy jsou po vytištění vypnuty na speciální, ručně vyráběné dřevěné rámy, které zajistí jejich perfektní napnutí. A to není vše. V Printscreen.cz vám obraz zdarma ošetří speciálním lakem, který zajistí ochranu před UV zářením a snadnou omyvatelnost.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *