Okapy a svody z Českých Budějovic

Okapy České Budějovice

Prší, prší, jen se leje a vy jste v naprostém klidu, protože váš dům má nejen novou střešní krytinu, ale také kvalitní okapy a svody, které usměrní dešťovou vodu tam, kam patří. Správný okapový systém je nedílnou součástí každé střechy a v současné době je na trhu velké množství materiálů a typů okapových prvků. Ty se vyrábějí buď klasicky z pozinkovaného plechu nebo z různých slitin kovů, mohou být plastové, hliníkové či v kombinaci kovu a plastu.

Okapový systém Zambelli

Pokud chcete trvanlivý a opravdu jednoduchý systém pro odvod odpadních vod ze střechy, pak se nabízí okapový systém Zambelli. Je použitelný na všechny druhy střešních krytin a vyznačuje se velmi přesným provedením jednotlivých prvků. Použitá kvalitní ocel v kombinaci polyesterových povlaků bude sloužit po řadu let se zachováním všech užitných vlastností.

Rychlá a snadná montáž

Mezi výrazné vlastnosti systému Zambelli patří vysoká odolnost vůči korozi. Okapy České Budějovice nabízejí vzájemně přizpůsobené prvky, díky čemuž je jejich montáž rychlá a bez zbytečných složitostí s použitím jednoduchých nástrojů. Svody České Budějovice, tedy okapy a žlaby, jsou odolné vůči atmosférickým vlivům a jejich vizuální vzhled je předurčuje k použití téměř pro každý dům. Snoubí v sobě totiž klasiku s moderností.

Vzorková prodejna střešních krytin

Nedílnou součástí domů jsou hlavně střešní krytiny. Ty poskytují nejen ochranu před nepříznivým počasím, ale dodávají domu jeho typický vzhled. Kvalitní střešní krytiny České Budějovice zamezují tepelným ztrátám a šetří tak vaši kapsu. K dispozici jsou ve vzorkové prodejně firmy SH&RP Metal s.r.o. v Českých Budějovicích, v níž se zájemci mohou seznámit s celým nabízeným sortimentem. Firma je schopná dodat nejen vámi vybranou střešní krytinu, ale zároveň také všechny potřebné klempířské a funkční prvky.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *