Okenní a dveřní sítě proti hmyzu vás spolehlivě ochrání

sítě do oken

Obtěžují vás mouchy? Dohánějí vás komáři k šílenství? Jsou vaše místnosti plné hmyzu? Pak jednoduše zavřete okno… Nebo ho nechte otevřené a užívejte si čerstvého vzduchu i v parných letních měsících. Stačí, když si pořídíte do oken či dveří praktické sítě proti hmyzu. 

Sítě do oken i dveří jsou vyráběny přesně podle vašich požadavků

Ano, každý kus je originál, který přesně sedne do každého vašeho okna či dveří. Stačí si změřit rozměry a vybrat si z celé řady profilů ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Okenní a dveřní sítě proti hmyzu, jež nabízí společnost K-system, jsou vhodné nejen pro dřevěná, plastová a hliníková okna, ale i pro speciální střešní okna a samozřejmě i na všechny typy dveří, včetně balkonových nebo dveří na terasu.

Okenní a dveřní sítě proti hmyzuRámy na sítě jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku, který je velmi stálý, dostatečně pevný a i po létech se nezkroutí. Kvalitu výrobku, s kterou bývá u podezřele levných a neznačkových sítí často problém, určuje také spojení sítě s rámem. K-systém nabízí dokonalé a velmi pevné spojení rámu a sítě, a na celý systém dává doživotní záruku. Všechny typy sítí do oken i dveří se instalují bez nutnosti jakkoli upravovat okenní rám, jednoduše a během několika sekund.

dveřní sítě

Vyberte si barvu, která ladí k vašemu interiéru

Nabídka okenních a dveřních sítí počítá i s možností vybrat si vlastní barvu. Vedle běžných barev si můžete zvolit i “vaši oblíbenou barvu” ze vzorníku RAL a vaši novou ochranou síť dokonale sladit s interiérem. Sítě proti hmyzu firmy K-systém přinášejí ještě jednu výhodu. Jsou bezúdržbové, stačí je jen jednou či dvakrát za sezonu zlehka otřít vlhkým hadříkem s trochou saponátu a budou vždy vypadat jako nové.

Kontaktujte ještě dnes firmu K-system a i vy si vyberte z atraktivní nabídky kvalitní stínící techniky a praktických stí proti hmyzu. Nechte se inspirovat na www.ksystem.cz.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *