Orientální vzory si zamilujete!

luxusní kusové koberce

Každý z nás má zcela odlišné představy o ideálním bydlení. Pro někoho je podstatný luxus a prostor, někdo jiný se přiklání k menším, ale za to útulnějším, prostorám. Ať už vyznáváte jednoduchost, holdujete pestrým barvám anebo toužíte po stylovém venkovském interiéru, nesmí vám chybět univerzální doplňky. Ty jsou výjimečné svou kvalitou, životností a v neposlední řadě všestrannou využitelností! Přesně takové jsou i kusové koberce hodící se i do vašeho domova!

Umělecké koberce až z daleké Persie

Originální perské koberce zdobí luxusní hotelové komplexy či haly a ojedinělou atmosféru dálek navodí i u vás doma. Kusové koberce různých rozměrů a barevných kombinací pořídíte za rozumné peníze. Investice do koberce se vám vrátí nejen v pochvalných komentářích návštěv, ale také ve stálobarevnosti. Perské koberce se vyrábějí z 100% vlny, jež obsahuje mastný lanolin, a tím pádem se výrazně méně její vlákna špiní.

Jestliže nepatříte mezi fanoušky orientálních vzorů, a přesto byste si rádi domů pořídili kousek exotiky, oceníte luxusní kusové koberce s módními motivy. Kusové varianty s moderními potisky nejlépe umístěte na prostorném místě, kde vyniknou úchvatné vzory. Dětské nožky zahřejí koberce se zvířátky, pohádkovými postavičkami či herní koberce, které zdobí a zároveň poslouží jako originální hrací prvek.

I zátěžové koberce mohou být vkusné!

Ani v hale či na chodbě nesmí chybět kvalitní a odolný koberec. Nezničitelné koberce se vyznačují odolným, drsným vlasem. Vtipně bude vypadat například koberec s motivem obuvi. Vysokou kvalitu neztratíte ani po několika pracích a čisticích cyklech. Do táhlých chodeb se skvěle hodí běhouny s ozdobnými třásněmi. Kusové koberce slaví úspěch a jsou velmi trendy. Ozdobte jimi interiér a těšte se z praktických vlastností, jež jakostní koberce nabízí.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *