Parkové lavičky jsou nezbytnou součástí městského mobiliáře

lavička

Jak by vypadal park bez laviček? Byl by neúplný, protože tato součást městského mobiliáře k němu neodmyslitelně patří. Co slůvek vyznání lásky si lavičky v parku vyslechly a kolika lidem poskytly místo pro příjemný odpočinek? Bez laviček si nelze představit ani dětské pískoviště na sídlištích. Jaké lavičky jsou na současném trhu k dispozici?

Městský mobiliář od značky Kovo Art

Značka Kovo Art patří mezi stálice už po deset let. Za tu dobu si vydobyla své místo na výsluní, protože její lavičky jsou dokonalé. Nejen použitým materiálem, který je odolný, ale také svým vzhledem. Dnes už se nesetkáváme pouze s jedním typem parkových laviček, protože jejich výrobce má ve svém výrobním sortimentu hned několik vyzkoušených a oblíbených vzorů. Ty zkrášlují prostředí městských parků, okolí veřejných budov, na náměstí, kde poskytují místo k posezení a odpočinku. Nezřídka je využívají nejen senioři, ale také maminky se svými dětmi a vlastně každý, kdo si chce vychutnat atmosféru města.

Výhody kovových laviček

Mezi nejoblíbenější lavičky patří ty kovové. Je to pochopitelné, jsou totiž vyrobené z bytelné a odolné konstrukce, která dobře odolává i případným vandalům. Na zničené lavičky bývá smutný pohled. Ale zkuste rozbít kovovou lavičku jen holýma rukama. Půjde to opravdu stěží. Ocelová konstrukce vydrží dlouhé roky i díky povrchové úpravě, kterou bývá práškové lakování nebo pozinkování. Kovové lavičky vyrábí značka Kovo Art s opěradlem, bez něho i dvojlavičky.

Zajímavý design kovové lavičky Zlín 1

Když se projdete po krajském městě Zlín, jistě si všimnete jednotného vzhledu parkových laviček. Kovové lavičky Zlín 1 se vyrábějí se sedákem z dřevěných latí, nebo plastových prken. Opatřena je pohodlným opěradlem. Její výrazný design je přizpůsoben tak, aby byla lavička maximálně pohodlná. Lavičku je možné ukotvit pomocí šroubů. Existuje ovšem i varianta s delšími nohami, kterou lze zabetonovat do země.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *