Podlahové mycí stroje do průmyslových provozů

Podlahové mycí stroje

Úklid je důležitý. Na tom se určitě všichni shodneme. Že se nám do něho obvykle příliš nechce, je také obecná pravda. A teď si představte, že je nutné udržovat pořádek i na chodnících, v průmyslových a obchodních prostorách. Na to jedno koště nebo kyblík s vodou a hadrem opravdu nestačí. Naštěstí je k dispozici moderní úklidová technika, která práci značně ulehčí.

Značka Multicar je zárukou kvality

Výhodou venkovních užitkových vozidel Multicar je hlavně to, že je může ovládat pouze jeden člověk, který tím pádem zvládne uklidit poměrně rozsáhlá prostranství a spoustu kilometrů chodníků a cest. Své uplatnění tato vozidla tak nacházejí v komunální sféře, odpadovém hospodářství, stavebnictví, zemědělství, zahradnictví, průmyslu i v dalších oborech.

Variabilita a univerzálnost využití vozidel Multicar

Uklízet je třeba v každém ročním období bez ohledu na počasí. V zimě je nutné zbavit ulice sněhu, na jaře zase vymést technickou sůl, která po zimě ve městech a v obcích zůstala. Všechny tyto práce zvládne jedno jediné multifunkční vozidlo Multicar, a to díky volitelným nástavbám. K těm patří hlavně radlice, sypače, kartáče, mycí lišty, kropičky, vodní cisterny, lisy na odpadky a spousta dalších. Vše důležité o univerzálnosti vozidla najdete na multicara: https://www.unikont.cz/uvodni-strana.html.

Scrubmaster od Hako jako ideální pomocník při úklidu

Je pochopitelné, že se musejí uklízet i venkovní i vnitřní prostory vícepatrových parkovišť. K tomuto účelu slouží Scrubmaster se sedící obsluhou, který dokáže pracovat i na svažitém terénu se sklonem 15 %. Je to ideální pomocník, protože díky pomalé rychlosti 3,5 km/h zvládne provádět cílené a velmi účinné čištění letišť, průmyslových areálů, nákupních nebo logistických center. Přesvědčte se sami o výhodách, které nabízí na Scrubaster –  https://www.unikont.cz/uvodni-strana.html.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *