Pohodlí a odpočinek na prvním místě

povlečení

Stres, shon a neustálý pracovní zápřah negativně ovlivňují lidskou psychiku. Jak si zajistit dostatek odpočinku, když si zrovna nemůžete dovolit parádní pobyt ve wellness centru? Vytvořte si domácí koutek jenom pro sebe!

Zvláštní atmosféra v plné parádě

Bez pořádného relaxování nebudete schopni za nějaký čas plně fungovat, navíc to může odnést i vaše zdraví. Naučte se odpočívat a začněte doma, protože může uběhnout dlouhá doba, než se dostanete na vytoužený relaxační pobyt v přírodě s nejrůznějšími návštěvami kosmetických a masérských salónů. Stačí několik maličkostí, abyste si vytvořili příjemné domácí prostředí. Pochopitelně nic nezkazíte odpočíváním v horké vodě ve vaně, nebo několika minutami v domácí sauně. Nabízí se také sprcha s masážními tryskami. Po osvěžení v koupelně se přesuňte do ložnice, kam si na zem umístěte podložku, na kterou si lehnete. Protáhněte si záda, nohy, ruce. Zhluboka dýchejte, zasněte se. Snažte se nemyslet na nic špatného. Pokud vám vadí příliš světla z venkovních prostor, zatáhněte závěsy, které vypadají na oknech originálně a vyberete si je ve svých oblíbených barvách. Záclony umí také podtrhnout extra atmosféru a již tradičně se kombinují se závěsy. Nemusíte se trápit šitím na míru, seženete je již připravené a stačí je jednoduše připevnit do žabek na tyč.

Doma jako v bavlnce

Cítit se jako v bavlnce? Už jste si vyzkoušeli spánek v kvalitním bavlněném povlečení, které snese i citlivá kůže? Určitě se vám ihned změní nálada k lepšímu, když se přikryjete do voňavého povlečení. Dalším plusem jsou opravdu neodolatelné vzory, které vás potěší. Nejrůznější bytový textil vám připraví další nezapomenutelné chvilky. Vyzkoušejte polštářky v různých rozměrech a tvarech. Jejich neodolatelné barvy a vzory umí hodně přispět ke zútulnění domova, zrovna tak ubrusy na stolech a koberečky na podlahách.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *