Pokládka podlahy

podlaha

Pokud jste se rozhodli pro novou pokládku a renovaci podlah, byli jste jistě překvapeni, kolik máte možností. Můžete zvolit různé materiály, různé barvy a samozřejmě také různé řemeslníky. Co se týče barvy a řemeslníků, výběr závisí čistě na vašem vkusu. Pokud ale uvažujete nad tím, jaký materiál zvolit, už musíte uvažovat i funkčnosti. Pokud bydlíte v bytě, jistě oceníte materiál s tepelnými i protihlukovými vlastnostmi.

Jaký materiál zvolit

Laminátová podlaha je sice o něco chladnější než dřevěná, na druhou stranu je ale levnější než ostatní typy podlah. Liší se různými úrovněmi zátěže a různými povrchy – od hladkého až po pórovitý. Masivní dřevěné podlahy známe jako parkety už z našeho dětství. V současné době už se ale vyrábí také jako modernější prkna či ve formě mozaiky. Vyznačují se snadnou údržbou, přírodním vzhledem a dlouhou životností. Korková podlaha se od předchozích dvou vyznačuje svou pružností, která šetří naše klouby. Její další velkou výhodou je její tepelný charakter a přírodní vzhled. se od klasických parket liší tím, že nejsou k podkladu přilepeny napevno.

Podlahy Bukáček

Pokud potřebujete spolehlivou firmu na pokládku podlahy, České Budějovice jsou dobrou volbou. Společnost Podlahy Bukáček provede pokládku vámi vybrané podlahy kvalitně a také vám poskytne poradenství ohledně toho, jakou podlahu zvolit. Podlahy Bukáček nabízí kompletní úpravy podlah, a to podle dohodnutých termínů i finančním nákladů. Jedná se o firmu sídlící v Českých Budějovicích, kde jako jediní nabízejí nátěry podlah přírodními nátěry OSMO. Tyto nátěry jsou přizpůsobeny vlastnostem dřeva, a proto jsou vhodné také pro dřevěné plovoucí podlahy. Ty nabízí Podlahy Bukáček ve třech vrstvách, které tvoří nosný podklad, jádro a povrchová vrstva ošetřená lakem nebo olejem. Tato podlaha je vyrobena pouze z přírodních materiálů, takže můžeme říci, že každá jedna parketa je originálem. A právě díky svému přírodnímu vzhledu můžete tyto podlahy instalovat na svou chatu, ale také do domů i do bytů.

Sdílet článek

One thought on “Pokládka podlahy

  1. Děkuji za článek, zeptám se jsou nějaké rozdíly v požadavcích na rovnost podkladu u různých typů podlahových krytin?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *