Postele z masivu – investujte do zdraví a dopřejte si kvalitu

timthumb.phpProbouzíte se ráno s pocitem, že jste se vůbec nevyspali? A uvažovali jste nad tím, čím by to tak asi mohlo být? Ruku na srdce! Na čem spíte? Máte kvalitní postel i matraci? Je pravdou, že na spánek mají jak postel, tak matrace velký vliv. Málokdo si však uvědomuje, že na tomto vybavení by se šetřit nemělo. Vyplatí se věnovat pozornost nákupu nové postele a matrace. Pokud si říkáte, že i u vás je nutná výměna, poohlédněte se po postelích z masivu.

Masivním postelím byste měli dát přednost z mnoha důvodů. Velkou předností je přírodní materiál, který je zdravotně nezávadný a vhodný zejména pro alergiky. Samotné dřevo příjemné voní a v místnosti vytváří pohodovou a stylovou atmosféru. Ač je masivní postel dražší, v porovnání z postelí z lamina, vám vydrží mnohem déle, je pevnější, odolnější a je tím nejkvalitnějším, co si můžete přát. Dřevěné postele z masivu jsou investicí do vašeho zdraví.

Spánkem strávíme třetinu života, tuto dobu tedy prožijete právě v posteli a neměli byste si už z toho důvodu dopřát to nejlepší? Do bydlení obecně věnujeme obrovské sumy, často ale opomíjíme důležitost postele. Pokud máme finance, často si kupujeme nejmodernější televize, kuchyňské spotřebiče, které mnohdy ani tolik nevyužijeme, nejtrendovější sedačku apod. A na postel nebo matraci zapomínáme. Postele z masivu jsou rozhodně dobrou volbou pro všechny, kterým není lhostejné vlastní zdraví a myslí i na životní prostředí

I řada výrobců a prodejců nábytku si uvědomuje, že je potřeba svým zákazníkům nabídnout tu nejvyšší kvalitu a je nutné respektovat i přírodu. Proto nabízejí nábytek z masivního dřeva. Nábytek z webu postelia.cz pochází z dílny tuzemské rodinné firmy, která jej vyrábí výhradně z českého dřeva. I kování od Hettich je špičkové a navíc s doživotní zárukou kvality. Konstrukce postelí má šíři masivu 4cm a 8cm, což zaručuje odolnost a pevnost. Vybírat můžete z masivního dřeva jako je smrk, borovice, buk, olše, dub, bříza, javor nebo jasan. Dřevo lze dále namořit do různých odstínů. Výhodou dřevěných masivních postelí je přizpůsobení se jakémukoli stylu v interiéru. Zapadnou perfektně do klasického, rustikálního, moderního, nadčasového stylu, prostě do kterékoliv ložnice.

I vy si můžete dopřát kvalitní masivní postel, stačí navštívit web a vybírat z mnoha modelů, případně požádat o zhotovení postele na míru. Ani to není problém.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *