Potřebujete odolnou podlahu do firmy? Známe efektivní řešení

podlaha

Vlastníte průmyslovou halu, výrobní areál nebo třeba sklad? Pak musíte počítat s neustálými otřesy, nárazy, vibracemi a velkým mechanickým zatížením. Tyto jevy dokážou pořádně zdevastovat i sebeodolnější podlahu. Jaké řešení spolehlivě vydrží a nebude stát zbytečně moc?

Dva ověřené druhy podlah

Chcete-li opravdu odolnou podlahu, zaměřte se na betonové a lité varianty. Ty realizuje například známá společnost J.A.Clean, jež se za více než 14 let praxe stala jedním z největších dodavatelů na českém trhu. Mezi její klientelu patří třeba Škoda Auto, Volkswagen, Ikea, Danone nebo Lego.

Tato společnost je schopná položit podlahy do průmyslového/chemického provozu, skladu, potravinářské firmy i do prostředí s označením ESD či EX.

Zajišťují nejen samotnou pokládku, ale i sanace a opravy dříve položených podlah. Provádí také následné značení podlah dle aktuální legislativy. Poradí si i se značením zábradlí, schodišť, nájezdových ploch, sloupků… Díky tomu budete chráněni z hlediska BOZP.

Daní odborníci chápou, že velcí podnikatelé opravdu nechtějí zastavovat svůj provoz. Čas jsou přece jen peníze. Z toho důvodu pracují rychlostí 1 500–3 000 metrů značení za jeden den. Nanesené barvy usychají do tří hodin, takže je můžete ihned poté začít používat. Nechcete-li přerušovat výrobu, domluvte si spíše víkendovou realizaci.

A co víc, za jeden metr značení zaplatíte okolo 23 korun.

Podívejte se na reference

Svěřit někomu svou firmu není jen tak. Přesně proto se podívejte na webové stránky pod odkazem značení výrobních prostor. Budete si moci prohlédnout fotografie z předchozích realizací zmíněných odborníků.

Vyplníte-li nezávazný kontaktní formulář, dočkáte se nabídky do pouhých 24 hodin. Opravdu tedy nebudete na realizaci čekat měsíce.

 

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *