Prague Marina

prague-marina-01-1380540845

Prague Marina je název pro nový developerský projekt, jehož realizace probíhá na místě, kde před více než sto lety vznikl nejvýznamnější pražský přístav. V rámci tohoto projektu bude vybudováno na tisíc nadstandardních bytů, kancelářské a obchodní prostory, restaurace a kavárny. Moderním bytům bude v kontrastu stát zelená plocha s oddychovým pásmem.

V Praze 7 se nacházel holešovický přístav, na jehož místě bude brzy dokončen projekt Prague Marina, jenž má nabídnout netradiční bydlení nadstandardního rázu nedaleko Vltavy. Řeka, která bude byty obklopovat, nebude pro obyvatele nebezpečná. Celé území je proti povodním perfektně chráněno.

prague

Architekti navrhli jednotlivé byty tak, aby nabízely panoramatický výhled na Prahu, ať už z velkoplošných oken, balkonu či terasy. Byt by měl být podle vašich představ, a tak vám dává developer na výběr z pestré škály podlah, vybavení do koupelen i kuchyní. Při výstavbě je kladen důraz na modernost a jsou použity nejnovější technologie, které zajistí dlouhou životnost budov.

Pět fází a famózní výsledek

Developerský projekt Prague Marina bude vznikat v pěti fázích. Výsledkem budou nadstandardní byty slibující komfortní bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Nebudou zde chybět ani kanceláře a prostory pro podnikatele. A samozřejmostí jsou restaurace, kavárny, obchody a místa pro aktivní odpočinek.

Dokončena je již první a druhá fáze projektu a k dispozici jsou nové byty v Holešovicích ve třech bytových domech. První fáze nabízí celkem 338 bytových jednotek slibující vysokou úroveň a neopakovatelný výhled na okolí. Zájemci se mohou stěhovat do bytových jednotek již od roku 2009. V rámci druhé fáze vznikly dvě administrativní budovy, které nabízí 14 000 metrů čtverečních kancelářských prostor.

Třetí fáze má nabídnout pět bytových domů, v nichž se bude skrývat celkem 300 bytových jednotek, u nichž bude kladen důraz na luxusní moderní bydlení. V rámci této fáze bude zrealizována i administrativní budova. Čtvrtá fáze slibuje další administrativní budovu s prostory pro podnikatele. A v poslední fázi budou vybudovány nízkopodlažní luxusní vily, které vyrostou na poloostrově, jež se stane šperkem celého projektu.

Co lokalita nabízí?

Projekt Prague Marina se nachází nedaleko historického centra Prahy. Lokalita nabízí výborné dopravní spojení s centrem města. Snadno se dostanete i na letiště a dobře dostupné jsou i hlavní dopravní tepny. Při realizaci projektu byly zachovány památkově chráněné objekty, které zastřešují zdejší ojedinělou atmosféru.

Jestliže vás tato oblast zaujala, nabízí se vám byty o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk. Nabídka bytů se bude neustále rozrůstat a těšit se můžete na modernizaci a další rozšiřování lokality.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *