Přebalovací pult: ano či ne?

1327888_68034393Každá maminka chce pro své dítě jen to nejlepší, a tak se snaží ještě během těhotenství nakoupit vybavení, bez kterého se po narození miminka neobejde. Při přebalování svého miminka se rozhodně nehrbte, ale kupte si přebalovací pult, podložku či komodu, díky němuž zajistíte pohodlí nejen sobě, ale také vašemu miminku. Dnes se dá přebalovací pult či přebalovací podložka koupit v téměř každém obchodě, který se specializuje na vybavení pro miminka.

Domácí přebalovací pult je užitečnou pomůckou, kterou využijete při přebalování nejen novorozence, ale také batolete. Může být obohacen také o prostor pro vaničku. K dostání je také přebalovací podložka, která se dá snadno na postýlku.

Výhody přebalovacího pultu

Pokud bychom se měli podívat na výhody přebalovacích pultů, pak bychom mohli říct, že slouží jako úložný prostor. Navíc při přebalování dítě uhlídáte lépe než při přebalování na zemi. Dokonce se nehrbíte, je to šetrné k vašim zádům. A vaše dítě tak bude mít také pohodlí, protože přebalovací podložka je pohodlná a měkká, nikoliv tvrdá jako zem. Vaše miminko tak nebude při přebalování brečet, nic ho nebude tlačit.

Pult je možné koupit také jako součást nábytku. Jakmile vaše dítě odroste, je možné pult využít jako komodu, protože deska na přebalovací pult se dá snadno odmontovat.

Nevýhody přebalovacího pultu

Všude tam, kde jsou výhody, tak jsou i nevýhody. U přebalovacího pultu je ta nevýhoda, že potřebujete prostor navíc. Pro maminky, které bydlí v malém bytě je to často problém. Ale v takovém případě jsou k zakoupení přebalovací podložky, které se dají namontovat na postýlku.

Důležité je, aby neměl pult ostré rohy, aby se vaše dítě, které pak začne chodit, neuhodilo o rožek. Cena se různí. Záleží na velikosti přebalovacího pultu a různých doplňků, ale k dostání jsou i pulty za 1 000 Kč, ale i mnohem dražší.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *