Představujeme nejbezpečnější trampolínu na světě!

trampolína

Přemýšlíte, čím svým dětem zpříjemnit pobyt na zahradě? Hledáte něco jednoduchého, flexibilního a zároveň dost zábavného? Odpovědí je trampolína! Na ní si vaše děti a dokonce i vy užijete spoustu legrace. V poslední době jsou trampolíny velmi žádané a mezi dětmi velice oblíbené. Jen to vaše ratolest jednou okusí, už nebude chtít na zahradě dělat nic jiného. Je to však dostatečně bezpečná zábava?

Nevinné skákání může skončit nepříjemným zraněním

Otázka bezpečnosti by nás měla při nákupu čehokoliv pro děti zajímat především. Nedívejte se proto jen na cenu, ale také na materiál, ze kterého je trampolína vyrobena, a pořádně si ji prohlédněte. U většiny trampolín můžete totiž najít pár drobných nedokonalostí, které se často stávají příčinou zranění. Pokud hledáte opravdu kvalitní trampolínu, najdete ji pod názvem Springfree. Byla vyvinuta na Novém Zélandu a představuje naprosto unikátní technologii, která zaručuje maximální bezpečnost.

V čem tkví jedinečnost trampolíny Springfree?

Už na první pohled každého zaujme její moderní design, což však rozhodně není to hlavní. Trampolína je vybavena patentovaným bezpružinovým systémem a je vyrobena z velmi odolných a kvalitních materiálů. Nemůže se tedy stát, že ji prudkým nárazem roztrhnete. A to se týká také sítě, která je mnohem pevnější než sítě klasických trampolín. Jedná se o jedinečnou flexi síť, která vás po nárazu opět jemně vrátí na plochu trampolíny. Nenajdete zde žádné ostré nebo tvrdé hrany, o které byste se mohli poranit. Rám konstrukce je umístěn na takovém místě, na které nelze spadnout. A takový pád na hlavu může být velmi nebezpečný!

Pokud tedy toužíte po opravdu kvalitním dárku pro své děti, rozhodně ve svém hledáčku mějte trampolínu Springfree. Děti na ní budou nadšeně dovádět a vy můžete být v klidu, že jsou v dobrých rukou.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *