Prodáváte nemovitost? Bude se hodit rada odborníků

férový realitní portál

S prodejem nemovitosti bývají starosti. Sice na jejich konci může být pěkný balík peněz, ale než se k němu dopracujete, je třeba se prokousat řadou paragrafů, jež se týkají realitního trhu. Každý není právě odborník v této oblasti, proto bývá někdy snadnější cestou pomoc profesionála. Proč toho tedy nevyužít?

Jak prodat svoji nemovitost?

Prodeje nemovitostí v současné době probíhají i v on-line prostředí. Díky němu je možné podat inzerát zdarma a těšit se, kolik zájemců se na něho ozve. Obvykle je k tomuto účelu třeba využít férový realitní portál, jenž se prodejem nebo nákupem bytů, domů i nebytových a komerčních prostorů zabývá. Registrací na portálu člověk získá možnost svoji nemovitosti nabídnout případným zájemcům, přičemž k registraci stačí zadat pouze své jméno, heslo a emailovou adresu. Vše je bez zbytečných složitostí.

Prodej bytu obvykle znamená dostat svoji nemovitost do povědomí případných zájemců. Inzerát zdarma je začátek. To však není všechno. Kupce zaujme především dobře nafocená nemovitost budící v nich touhu po jejím vlastnictví. Málokdo je profesionální fotografem, aby zvládl fotografie bytu či domu na jedničku. Profi foto opravdu prodává. A když k tomu prodejce doloží 3D plánek, aby si zájemci udělali lepší představu o prostorovém uspořádání místností, může si být jistý, že jeho inzerát určitě trefí do černého.

Zajímavou službou, jíž férový realitní portál nabízí, je vizualizace interiéru, kterou je možné prázdné stěny doplnit moderním nábytkem, a pomoci zájemcům si vybavit, jak útulný by mohl být jejich nový domov. Všechno toto prodává.

Bez právních služeb se někdy prodejce nemovitosti neobejde

Při prodeji nemovitosti vstupují do hry právní záležitosti týkající se samotného prodeje – budoucí kupní smlouva, kupní smlouva či vklad do katastru nemovitostí. Opravdu dobře se v této problematice orientuje obvykle jen člověk s právním vzděláním. Ostatní mohou docela tápat. Což jim ovšem nemusí bránit v prodeji jejich nemovitosti, protože mohou využít právní služby realitního portálu. 

Ten jim doporučí kvalitního advokáta, jenž je ověřený ve spolupráci s Komerční bankou. V rámci této služby je ještě možné doplnit a upravit veškeré smlouvy související s prodejem nemovitosti. Případní zájemci o službu mají k dispozici 2 × 30 minut telefonických konzultací s advokátem, který jim zodpoví jejich případné otázky. Mohou týkat i toho, kdo platí daň z prodeje nemovitosti. Možná že každý nezaznamenal, že tuto daň hradí pouze kupující.

CINCINK se nabízí jako prostředník při prodeji nemovitosti a rádce

Obrátit se na odborníky v realitním trhu je cestou, jak si prodej nemovitosti zjednodušit. Realitní portál CINCINK je tu pro všechny, kdo chtějí mít s prodejem svého bytu nebo domu co nejméně starostí. Za portálem stojí silný partner – Komerční banka, jež je zárukou kvality a bezpečnosti služeb.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *