Profesionální úklid za rozumnou cenu

firemní úklid

S blížícími se svátky se začíná často opakovat slovo úklid. Kompletní čištění domova, všech prostor, a to od vysávání, vytírání přes utírání prachu, čištění zašlých spár nebo důkladné strojové čištění koberců má na seznamu téměř každá hospodyňka právě před Vánoci. Čistý a uklizený domov by měl být ale samozřejmostí a ne pouze jednorázovou záležitostí. Dvojnásob to platí u firem, kde je úklid vizitkou a je nezbytné být v tomto ohledu připraven na neohlášené hosty. Zaměstnanci také ocení kvalitní úklid, díky němuž se zlepší pracovní podmínky.

Jakou firmu na pravidelný úklid vybrat?

Pokud vybíráte někoho pro úklid kanceláří, vsaďte na osvědčené firmy s kvalitními referencemi. Firma sídlící v Olomouci získala za svou precizní spolupráci významné reference u Českých drah či Tesco a drží certifikaci ISO 9001. Úklid firmy probíhá dle sjednané domluvy v pravidelných intervalech a týká se všeho, na čem se se společnost se zákazníkem domluví. Díky profesionálnímu úklidu a diskrétnímu přístupu získá vaše společnost dokonale umytá okna a výlohy, vyčištěné koberce, vysávání a čištění průmyslových hal a péči o sanitární techniku. Firemní úklid lze povolat i v momentě, že řešíte rekonstrukci, přestavbu firmy či dílny a potřebujete úklidové služby. Díky letité praxi může úklidová společnost nabídnout vlastní aktivitu v potravinářství, zdravotnictví i dalších oborech. Samozřejmostí je pak maximálně profesionální přístup, bezúhonnost, vstřícnost a vycházení z hlavních zásad dané společnosti.

Čisté zázemí pro pracovníky

Díky úklidu v halách i kancelářích budou zaměstnanci pracovat v čistém a bezpečném prostředí. Po domluvě jsou úklidové čety připraveny uklízet před příchodem zaměstnanců, v odpoledních hodinách i o víkendech tak, aby byly kanceláře, sociální zařízení i společné prostory připraveny k používání.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *