Regály, přepravky a dílenský nábytek

dílenský nábytek

Základem dobře odvedené práce je pořádek ve věcech. A týká se to nejen kanceláří, ale také dílny nebo průmyslové haly a skladů. Když nemají věci své vlastní místo a vy ztrácíte čas jejich hledáním, ani práce vám od ruky moc nepůjde. Pojďme se proto podívat na nabídku regálů, přepravek a dílenského nábytku, které vytvoří příjemné pracovní prostředí.

Praktické regály do kanceláře i dílny

Praktickým kusem nábytku jsou regály. Lze do nich uložit vše potřebné – dokumenty, šanony, dílenský materiál. Odolné regály mívají konstrukci kovovou, jež vydrží i velké zatížení. Hodí se zejména do dílen a průmyslových provozů, kde se obvykle pracuje s těžšími věcmi. Ale plný kancelářský šanon také něco váží, takže regál, který by unesl takovou zátěž, musí být vyrobený z pevného materiálu. Nabídka nábytku je v tomto ohledu velmi široká a lze z čeho vybírat. Potřebujete regály na pneumatiky? Není problém si takové do pneuservisu pořídit. Obchody nabízejí také nerezové regály a regály do auta nebo konzolové a paletové regály.

Přepravky poslouží ve skladu i v logistice 

Důmyslně jsou řešené přepravky z odolné umělé hmoty. Uplatnění nacházejí ve skladovém hospodářství, v logistice, v průmyslových halách a také v domácí dílně. Je možné je použít také v potravinářství. Jejich konstrukce je navržená tak, aby se přepravky mohly na sebe stohovat, a tím šetřit místo. Praktické jsou i zkosené přepravky nebo transparentní přepravky, které jsou průhledné. Takové si můžete pořídit klidně i do domácnosti.

Odolný dílenský nábytek

Správně vybavené dílně nechybějí pracovní stoly a dílenský nábytek, který bývá nejčastěji vyrobený z kovové konstrukce. Týká se to nejen šatních skříní pro pracovníky, ale také dílenských vozíků a ponků. Nábytek v dílně je vystavený obvykle větší zátěži než v běžné kanceláři, je proto třeba dbát na správný výběr materiálu. A kov je pevný a odolný a hodně toho vydrží.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *