Regály v domácnosti? Více prostoru, lepší uspořádání.

Kovové regály

S nedostatkem místa se nejspíš potýkáme všichni. Obklopujeme se věcmi, hromadíme je a nechceme se s nimi rozloučit. A tak pořád řešíme problém, kam s tím vším.Když jsme nedávno potřebovali najít místo pro stále se rozšiřující firemní archiv, dostali jsme tip na www.eu-regaly.cz. Byl to dobrý nápad. Komora, kam se uklízely jen kýble a mycí prostředky dostala novou funkci: ke zdi jsme postavili kovové regály, které jsme si u nich objednali a do nich vyskládali všechny šanony, co už v kanceláři překážely. A pod ně se vešly i ty kbelíky.

Stačí jen trocha fantazie

Všichni máme regály spojené s vybavením skladu, někteří si je dokážou představit i jako součást vybavení obchodu, ale že by se hodily v domácnosti, nás nenapadne. Přitom je tolik míst, kde je můžeme využít. Máte v bytě dlouhou úzkou chodbu, nevyužitý výklenek nebo věčně nepřehlednou komoru? Pořiďte si regál s dostatkem polic a závěs nebo roletu. Neuvěříte kolik sezónních věcí tam s přehledem uložíte. My jsme například objevili, jak velký máme ve skutečnosti sklep. Stačilo jen vybrat si a objednat.

Zvolili jsme pevné regály do skladu, protože ve sklepě ukládáme obvykle i těžší a objemné věci. V pohodě jsme na ně naskládali dětské sáňky i nafukovací člun a pádla. A zbylo dost místa na spoustu dalších nezbytností.

Nízké ceny, snadná montáž – i to jsou EU regály

Možná taky potřebujete regály do obchodu, do skladu, nebo si chcete uspořádat sklep. Na stránkách firmy si zadáte své požadavky do konfigurátoru a ten vám vygeneruje optimální řešení včetně ceny za celou sestavu. Hloubka polic je v pěti variantách, můžete si je kombinovat, jak chcete.

Samotná montáž je opravdu snadná, bez jediného šroubu. Jsou stabilní a s vysokou nosností, unesou až 350 kg na jedné polici. Výhodou je i jejich variabilita – můžete je různě kombinovat, přestavíte je během chvilky podle momentální potřeby.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *