Rekonstruujete kuchyň? Inspirujte se návrhy bytových designérů!

Plánujete přestavbu kuchyně, ale zatím nemáte ideu o tom, jak by měla tato místnost vypadat? Pozoruhodnou inspiraci, jak uspořádat kuchyňský nábytek a jakou zvolit kombinaci barev, přináší web o bydlení InHaus.cz, který disponuje bohatou fotogalerií.

Při rekonstrukci a zařizování kuchyně se InHaus stane vaším praktickým asistentem. Fotografie zobrazují různorodé styly a designy kuchyňských prostor. Možná vám vnuknou při modernizaci nové nápady na barevné sladění místnosti, osvětlení, nábytek a další vybavení.

Moderní kuchyně pro každou hospodyni

Desítky let staré kuchyně už neodpovídají požadavkům novodobých hospodyň. Jsou totiž nepraktické a uspořádání jednotlivých kuchyňských zón je nelogické. Internetový portál InHaus.cz přináší inspirativní fotografie, na nichž nechybí ani trendy poslední doby, jimiž jsou kuchyňské ostrůvky. Ty své uplatnění nachází zejména v prostorných kuchyních.

Bytoví designeři a kuchyňská studia mají možnost podělit se o svou práci právě na portálu InHaus.cz, který umožňuje bezplatnou prezentaci již realizovaných projektů od profesionálů. Pro vkládání fotek se stačí pouze zaregistrovat. Díky tomu byla vytvořena rozmanitá databáze mnoha inspirativních fotografií.

Inspirujte se i při přestavbě dalších bytových prostor

Web InHaus.cz vám pomůže i při rekonstrukci jídelny a dalších místností v bytě či rodinném domě. Jsou zde prezentovány také přímé kontakty na bytová studia a designery.

Jestliže vás některý z návrhů na fotografiích osloví, můžete se obrátit na jeho autora. Navážete tak spolupráci s profesionály, kteří se postarají o splnění vašeho snu. Možná si za odbornou firmu připlatíte, ale ušetříte spoustu svého času a práce. A můžete si být jisti, že s finálním výsledkem práce specialistů budete nadmíru spokojeni.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *