S robotickými vysavači je luxování hračkou

Xiaomi Roborock Sweep One s50

Také neradi vysáváte? Jestliže je tomu opravdu tak, máte možnost si tuto otravnou práci velmi zjednodušit. Na trhu jsou totiž k dostání robotické vysavače, jež zvládnou luxování sami jen za pomoci mobilní aplikace. Úklid domácnosti může být i zábavný.

Robotický vysavač na koberce i hladké povrchy

Při výběru ideálního robotického vysavače obvykle jeho budoucí uživatelé řeší, k čemu ho budou více používat – k vysávání koberců, nebo k vytírání podlahy? Podle toho je totiž třeba koupit vhodného domácího pomocníka. Robotický vysavač zvládá vysávat koberce, zatímco na hladké podlahy, jakými jsou plovoucí podlaha, dlaždice nebo lino, je lepší použít robotický mop. Pak ještě existuje kombinace obou spotřebičů – robotický vysavač s mopem, který zároveň vysává i vytírá.

Xiaomi vyrábí i kvalitní robotické vysavače

Pokud už si uživatel upřesnil, který typ robotického pomocníka si domů pořídí, přichází na řadu se rozmyslet, jakou značku vybrat. Mezi ty kvalitní se řadí Xiaomi, jež se vedle chytrých telefonů vrhla i na výrobu robotických vysavačů. Například její Xiaomi Roborock Sweep One s50 zvládá čistit koberce a díky mokrému čištění si poradí i s hladkými povrchy. Je tedy ideálním pomocníkem pro toho, kdo má v domácnosti koberec i dlaždice nebo jiný typ hladké podlahy.

Čisté prostředí i pro alergiky

Pravidelné vysávání a zbavování interiéru prachu je hlavním předpokladem pro to, aby se v domácnosti dobře žilo alergikům nebo astmatikům. Tento robotický vysavač disponuje kompletně omyvatelným HEPA filtrem, který pohltí i velmi malé prachové částečky. Aby byl jeho úklid dokonalý, vybírá si podle typu podlahy mezi několika uklízecími režimy. Vše si nastavuje sám pomocí 13 pokročilých senzorů.

Hračičkové si s jeho obsluhou opravdu užijí zábavu. Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One s55 se totiž ovládá pomocí mobilní aplikace Mi Home, jejímž prostřednictvím je také možné sledovat průběh vysávání a mít o všem dokonalý přehled.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *