Šachmat – vítězný tah v boji se špínou

čištění koberců

Máte před sebou vidinu velkého předvánočního úklidu a už teď se vám do něj nechce? Co si to tak letos zkusit alespoň částečně zjednodušit? Některé části vašeho bytu potřebují speciální péči a jejich ošetřování je lepší svěřit do rukou odborníků. Svépomocným čištěním byste mohli napáchat více škody než užitku. Nejen, že ušetříte peníze i čas, který byste strávili zoufalým blouděním po drogerii a hledáním toho nejvhodnějšího přípravku, který vám stejně nebude stačit jen jeden, ale také budete mít jistotu, že váš nábytek bude ošetřen těmi nejlepšími metodami.

Využít můžete například služby společnosti Šachmat, která si hravě poradí se skvrnami všeho druhu na vašich kobercích i sedačkách. Firma Šachmat nabízí profesionální čištění koberců Olomouc extrakční metodou tedy mokrým čištěním, při kterém používá speciální technické vybavení a velmi šetrné chemikálie. Kromě čištění koberců nabízí také následnou péči formou kvalitní impregnace, která bude váš koberec chránit před případnými nehodami.

Ptáte se, jak to funguje? Jednoduše. Povrch vašeho koberce bude potažen neviditelnou vrstvou impregnační látky, která funguje jako ochranný štít před nečistotami. Kromě koberců je možné tímto způsobem ošetřit také čalounění. Odborným čištěním sedaček Olomouc i čištěním koberců odstraníte roztoče a další nežádoucí nájemníky z vašeho vybavení. Ti jsou bohužel většinou tak malí, že je nevidíme a až při čištění zjišťujeme, v čem vlastně žijeme. Ve výsledku tak budete mít nejen čisto v bytě, ale také uděláte něco pro své zdraví. Zejména alergici a astmatici by měli své koberce a sedačky nechávat vyčistit pravidelně z důvodu usazování prachových částic do textilií.

Čištění je možné provádět v kteroukoliv roční dobu a bez potíží si domluvíte také čas návštěvy, který vám bude vyhovovat. Všechny další potřebné informace včetně kontaktů najdete na stránkách www.sachmat.com.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *