Sklenice na kávu od Filter Logic. To je design a moderní technologie v jednom

sklenice na kávu

Anglická společnost Filter Logic dokáže vždy překvapit něčím novým a nečekaným. Kromě nabídky široké škály příslušenství pro kávovary a espressa a svého primárního předmětu zaměření – filtrace vody – nabízí i velmi elegantní sklenice na kávu, které si v ničem nezadají s poháry vyráběnými světovými firmami uvádějícími na trh ty nejpropracovanější kávovary.

Pro ruční přípravu kávy i využití v kávovarech

Sklenice na kávu Filter Logic jsou určeny pro manuální přípravu kávy například s využitím pákového kávovaru anebo je lze použít i v automatických kávovarech světových značek, jako například DeLonghi, Saeco, Krups, Nespresso, Siemens, Dolce Gusto a dalších. Speciální patentovaná technologie Thermoshield Technology – Precision odolává teplotním šokům a dokáže udržet nápoj velmi dlouho teplý. Její tajemství spočívá ve využití speciálního borosilikátového skla, které je jednak příjemné na dotek a pak také velmi odolné vůči mechanickému poškození i chemickým vlivům.

Dvojitá stěna pro ještě lepší požitek z kávy

Příprava opravdu kvalitní kávy je svým způsobem umění, které může sice ovládnout každý. Všem se ale do něho nechce investovat tolik potřebný čas. Jakmile již jednou skvělou kávu dokážete připravit, chcete si vychutnat nejen její aroma, ale i vizuální podobu. A právě k tomu jsou sklenice na kávu jako dělané. Nejenže udrží nápoj dlouho čerstvý, odhalí i jeho strukturu, která bude o to více lákat k napití. Dejte si ale pozor, pokud jste zvyklí na to, že káva po určité době vychladne. Nápoj z termosklenice může totiž i po delší době popálit pusu, přestože v ruce se bude jevit jako příjemně chladný.

Nejen na teplou kávu

Termoizolační sklenice na kávu jsou vhodné nejen na horké nápoje, ale i na ledovou kávu, která v parném létě nezteplá. Pokud si do kávy dáte zmrzlinu, budete moci nápoj usrkávat na vyhřáté terase, aniž by zmrzlina po dobu konzumace roztála. Termoizolační sklenice ale můžete využít také na domácí vychlazenou limonádu či sycené nápoje. Oceníte, že ani v horkém počasí se nebudou jejich stěny rosit a vám ani vašim hostům díky tomu nebudou vyklouzávat z rukou. Termosklenice představují zkrátka pohodlí za všech okolností a teplotních podmínek.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *