Splňte si sen o bydlení v souladu s přírodou

Moderní roubené domy

Také se občas toulkami přírodou kocháte dřevěnými domečky, jež majitelé zasadili mezi vzrostlé stromy, pastviny a odkud jsou nádherné výhledy na hory? Patříte mezi milovníky přírody a rádi byste v souladu s ní také žili? Splňte si své sny a proměňte je v realitu. Ať už milujete venkovský styl, obdivujete dřevěné domy či moderní a stylové roubenky, máme pro vás tip. Proměňte hotový projekt na zděný dům v dřevostavbu, která bude dokonale splňovat vaše požadavky na bydlení. A příští kávu či sklenku vína už si budete smět vychutnat na verandě či v prosklené relaxační místnosti s výhledem na rybník či zarostlé kopce.

Masivní dřevo je základem kvalitní dřevostavby

Možná jste před lety upustili od svého snu bydlet v dřevěném domu. Přeci jen je stále většina pro zděné varianty rodinných domů či chat, avšak moderní roubenky mají své zvláštní kouzlo. A není vůbec těžké mu podlehnout. Klasický rodinný dům může mít prakticky každý, ale bydlet v dřevěnici z masivních trámů, s krásnými okny a velkou verandou, kde stojí vaše oblíbená houpačka, můžete pouze vy. Podle vlastního návrhu díky zkušenému týmu specialistů. Ti pro vás připraví i 3D vizualizaci, abyste měli dokonalou představu o výsledku stavby. Jednoduše tak své stávající plány na zděný dům necháte předělat do dřevěné podoby moderní roubenky. Odborníci na dřevostavby si od svých počátků v roce 1995 vybudovali stabilní pozici na trhu a dokáží lidem plnit jejich sny o harmonickém domově. Špičkové tesařské práci a využití prémiových materiálů jsou sázkou na jistotu.

Pro soukromé i podnikatelské účely

Moderní roubené domy nejsou vyhledávané pouze rodinami, zajímají se o ně aktivně též podnikatelské subjekty, které se chtějí jednoznačně odlišit od konkurence. Díky precizní tesařské práce jsou znalci připraveni zajistit a opracovat třeba i hospodářské budovy, dřevostavby pro dobytek nebo drobné dřevostavby čítající altány a krytá stání pro vozidla. Navíc masivní dřevo v kombinaci s dalšími přírodními materiály doslova hřeje na duši a garantuje spokojený život přesně tak, jak jste si kdysi vysnili.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *