Sruby na klíč jen u Honka

srub na klíč

Popularita srubů v posledních letech nezadržitelně roste kvůli jejich jednoduchosti a velmi vítaným vlastnostem. Pro mnoho lidí jsou vynikající cestou, jak si zařídit bydlení přesně podle svých potřeb a specifických přání. Realizace srubu na klíč od naší firmy je v mnoha ohledech jednodušší, než by se vám možná zdálo možné. Stačí nás kontaktovat – postavíme vám srub na klíč výhradně z vysoce kvalitních finských borovic.

Dům má reflektovat osobnost majitele. Všichni jsme naštěstí rozdílní, tím pádem i každý dům má své specifické kouzlo. Kromě toho je stavba domu jednou z významných událostí v lidském životě a obvykle ho činíme jen jednou.

Tradiční sruby na klíč – inspirace předchozích generací

Prosvětlené štíty, dekorativní mřížky oken, verandy a arkýřová okna, to vše v symetrickém půdorysu. Takhle nějak vypadá tradiční podoba srubových chat a domů. Je jedno, jestli kostru tvoří trámy kulaté nebo populárnější hranaté – srub na klíč v této formě je přímo esencí útulného přírodního bydlení. Ve všech těchto prvcích se může odrazit vaše osobnost a dodat jim specifickou podobu a rozložení.

Moderní sruby na klíč – pohled dopředu

Základem srubu je schopnost odolat povětrnostním podmínkám a bezproblémově fungovat v každodenním používání. Jeho čistý vzhled a vnitřní jiskra by měly zůstávat přítomné i pro další generace obyvatel. Navrhněte si proto dům s citem, berte v potaz vaše touhy, přání a detaily včetně denního životního stylu. Berte ale v úvahu i budoucí potřeby těch, kteří zde budou žít. Originální a flexibilní plány mívají také univerzální stránky a pak si dům zachová praktičnost spolu s adaptabilitou na případné změny vašeho života. Obrovskou výhodou srubu na klíč je v tomto ohledu jeho rozšiřitelnost. Díky tomu může dům růst s růstem vašich potřeb.

Realizace srubu krok za krokem

Prvním krokem v celém procesu je logicky naše zpracování vašich požadavků a přání. Klíčové je samozřejmě umístění, protože je nutné vyhodnotit pozemek, okolnosti, krajinu, okolí, tvar a další faktory.

Co vzít v úvahu?

Na prvním místě nevyhnutelně váš rozpočet. Od prvního momentu pracujeme v rámci vámi určených výdajů. Druhým bodem jsou umístění pozemku a jeho tvar. Tedy svažnost, nadmořská výška, kvalita zeminy a další okolnosti. Zatřetí do kdy chcete mít svůj srub na klíč hotový, v jaké velikosti a k jakému účelu. Je samozřejmě rozdíl mezi víkendovou chatou jen pro vás a rodinným domem, kam plánujete odjet se zbytkem rodiny.

Služby naší firmy spojené se stavbou, které budou pro průběh projektu potřeba. No a na závěr jakékoli další nápady a náčrty, které skrze stavbu vyjádří váš osobní styl.

Spolupracujeme se zkušenými designéři, kteří spolehlivě otisknou vaše já přímo do struktury domu a budou vám pomáhat na každém kroku. Nabídneme rady i technickou odbornost. Celý projekt vám pak poskytneme ve 3D nákresu, což je taky potřeba pro získání stavebního povolení. Náš zástupce vám zároveň předá podrobnou cenovou kalkulaci.

Stavba samotná

V momentě vaší spokojenosti s celým projektem předáme vše staviteli srubu na klíč. Takže bez obav zavolejte zástupci společnosti Honka a začněte cestu k vysněnému domu ještě dnes.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *